lekarz Edward Spaleniak

2,9
2,4
2,7
2,6

Polski Doktor House, lekarz godny polecenia osobie która nie jest "debilem". Konkretny, szczery, inteligentny i do tego świetne poczucie humoru. Co tu dużo mówić, on tylko sprząta.

Polski Doktor House, lekarz godny polecenia osobie która nie jest "debilem".
Konkretny, szczery, inteligentny i do tego świetne poczucie humoru.
Co tu dużo mówić, on tylko sprząta.

Mądry, kompetentny, bardzo komunikatywny lekarz. Konkretny, niczego nie owija w bawełnę. Bezpośredni i kulturalny. Życzyłabym sobie spotykać więcej takich lekarzy.

Strasznie nieprzyjemny lekarz. Nie oceniam zdolności diagnostycznych, ale podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Na dzień dobry dostał opieprz, że "wstydziłbym się przychodzić z bólem gardła od razu do lekarza", i, że w dupach się przewraca "tym młodym" (mam 28 lat). Po czym spojrzał w to gardło i "ooo, antybiotyk"... Chyba znam swój organizm i jeśli przychodzę do lekarza to wiem, że zwykła witaminka tu nie pomoze. Pielęgniarka w gabinecie była równie niemiła. Pierwsza tak nieprzyjemna wizyta w Medicover, ktora zepsuła mi dzień. Będę unikał tego Pana i nie polecam.

Nie mam pojęcia skąd te wszystkie negatywne opinie. Lekarz jak najbardziej godny polecenia, a nawet z poczuciem humoru! Wszystko dokładnie wytłumaczył i ogólnie bardzo w porządku człowiek :)

Żenada i porażka. Lekarz nieuprzejmy, opryskliwy. Megalmon. UNIKAĆ JAK OGNIA. Muszę leczyć się sam.

O tym "lekarzu" mogę powiedzieć to samo co inni w komentarzach. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Nieuprzejmy to za delikatne słowo. Ten człowiek jest po prostu chamski. Czepiał się wszystkiego co powiedziałam i komentował w bardzo niemiłych słowach. Nie spodobało się mu już to, że po wejściu do gabinetu przywitałam i przedstawiłam się. Dostałam wtedy informację że mu to nie potrzebne, mam mu dać skierowanie - wszystko niemal krzycząc. Jego wywiad lekarski był żałosny, w ogóle nie zbadał mnie. Jedyne badanie jakie przeprowadził to zmierzenie ciśnienia (które miałam idealne) - komentarz "lekarza" był mniej więcej taki: po co Pani daje sobie zmierzyć ciśnienie lekarzowi, powinna to robić pielęgniarka, bo gdy mierzy lekarz to ciśnienie zawsze jest wyższe. Jedno jest pewne - po tej wizycie ciśnienie zdecydowanie mi podskoczyło przez tego gbura. Na drugi dzień okazało się również że rozmawiał o mnie z innym pacjentem (moim kolegą) i na mnie narzekał - gdzie tajemnica lekarska? Zdecydowanie nie polecam, omijajcie go szerokim łukiem.

Jest opryskliwy i wredny. Nie rozumiem co to za zachowanie, to nie czasy komuny kiedy z łaską mogli Ciebie obsłużyć. Niestety w Polsce jest to nadal zauważalne, w Stanach takie zachowanie jest nie do pomyślenia, tam są mili i pomocni. Jestem w szoku.

Bardzo przyjemna wizyta, z kompleksowym badaniem, opisem badania oraz wieloma pytaniami dodatkowymi dotyczącymi stanu zdrowia. Wizyta w miłej atmosferze :)

Wizyta u lekarza trwała minutę. Stwierdził, że jestem zdrowa oraz, że to on studiował medycynę nie ja, czyt. wie lepiej. Skomentował każdą moją dolegliwość, w sposób złośliwy, chamski, próbując udowidonić mi, że jestem hipochondrykiem. Mam zaawansowane zapalenie tchawicy, pozdrawiam.

Ćwierćinteligent. Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Niekompetentny. Na zapalenie zatok przepisał mi rutinoscorbin.