lekarz Edward Szczygłowski

Jak dla mnie jest dobrym i przyjemnym lekarzem :D Prowadzil dwie moje ciążę . W poniedzialek znow idę na wizyte i sie nie obawiam. Polecam serdrcznie

Lekarz przyjmując w ramach wizyty NFZ przeprowadził kompleksowe badania diagnostyczne udzielając równocześnie wyjaśnień.W moim odczuciu planując dalsze postępowanie uwzględnił dane uzyskane z przeprowadzonego ze mną pełnego wywiadu, załączone przeze mnie wyniki badań dzięki czemu czułam zrozumienie ze strony lekarza.Szczegółowo udzielił odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania.Podejście do pacjenta podmiotowe.Wizyta przebiegła w życzliwej atmosferze.

Byłam pacjentką tego lekarza, po badaniu przez doktora miałam plamienia i utrzymujący się bol brzucha. Był nie delikatny i kiedy trafiłam na prawdopodobnie zły dzien tego lekarza , wyżył się na mnie będąc bardzo nie przyjemnym. Kiedy mowiłam ze coś mi dolega to miał pretensje do mnie ze się rozczulam nad sobą i że ciąże łatwo zrobić a potem jak trzeba się trochę przemęczyć to kobieta ma wielki problem. Moim zdaniem powinien inaczej podchodzić do kobiety ktora jest w pierwszej ciąży i nie ma zielonego pojęcia co jest normalne a ...

Moim zdaniem powinien inaczej podchodzić do kobiety ktora jest w pierwszej ciąży i nie ma zielonego pojęcia co jest normalne a co nie.

Zmieniłam lekarza i jest zupełnie normalnie. Nic mnie nie boli po wizycie a przede wszystkim nie podnosi mi ciśnienia swoimi chamskimi tekstami i złymi humorkami.