lekarz Edward Załęski

Lekarz rodzinny

Lekarz z dużą wiedzą, ciężko jest się do niego zarejestrować. Od wielu lat leczy mnie i moją rodzinę, póki co trafne diagnozy i powroty do zdrowia. Specyficzny humor to prawda, mi to nie przeszkadza.

Specyficzny humor to prawda, mi to nie przeszkadza.

Lekarz z bardzo specyficznym poczuciem humoru. Chamski i arogancki. Zero empatii i szacunku do starszych ludzi! Składał przysięgę, a ma ludzi głęboko. .... Pacjenci go wykańczają, nie mają podstaw do świadczeń .... Ten lekarz i wszyscy pozostali w tej przychodni, to ludzie, którym tylko kasa w głowie. Przyda się im kontrola NFZ

Składał przysięgę, a ma ludzi głęboko. ....
Pacjenci go wykańczają, nie mają podstaw do świadczeń ....

Bardzo dobry lekarz, bardzo miły i bardzo fachowy. Jak wchodzę do jego gabinetu to zanika relacja pacjent- lekarz, wyczuwa się luźną i swobodną atmosferę. Takich lekarzy więcej!

Bardzo dobry lekarz, wyczuwa się jego zaangażowanie i kompetencje.

Bardzo dobry lekarz, wyczuwa się jego zaangażowanie i kompetencje.

Byłam u tego lekarza chyba tylko raz. Bardzo dobry specjalista. Ma specyficzne poczucie humoru, ale fachowcem jest dobrym. Współczuję mu problemów z pewnym pacjentem, które teraz na niego spadły. Trzymam za pana doktora kciuki, bo wierzę, że racja jest po jego stronie!!!

Ja bardzo współczuję lekarzowi Załęskiemu, że pracuje w jednej przychodni z panem Białkiem i ma z tego powodu taki natłok pacjentów.

Lekarz stawia trafne diagnozy.Bardzo pomógł mi i synowi.

Lekarz stawia trafne diagnozy.Bardzo pomógł mi i synowi.

Bardzo dobry lekarz zawsze znajdzie czas zeby porozmawiac.Ja takze popieram zabranie koncesji na alkohol p.Bozym

Tacy lekarze powinni pracować w przychodniach. Lekarz z powołania i naprawdę godny polecenia. Szkoda, że pan doktor ma tak mało opinii bo na pewno jest więcej zadowolonych osób.

Dobry lekarz, ma sporą wiedzę i umie się nią posłużyć ;)

Dobry lekarz, ma sporą wiedzę i umie się nią posłużyć ;)