lek. dent. Edward Zaremba

Chirurg stomatolog, Stomatolog

NAJLEPSZY LEKARZ-CHIRURG W OPOLU.PAN DOKTOR JEST ŚWIETNYM FACHOWCEM Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM,BARDZO MIŁY Z POCZUCIEM HUMORU :-)

Musiałam wykonać zabieg resekcji, z polecenia moich 2 dentystek skorzystałam z pana Zaremby. Pomimo, że przestraszyłam się go w 1 chwili to okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem., wszytsko dodkładnie wytłumaczył i w trakcie zabiegu wszytsko opowiadał co będze robił. Nie był gwałtowny, tylko na spokojnie wszytsko było. Zabieg odbywał się w ramach wizyty prywatnej o kosztował 300zł ale możliwe że podnieśli ceny.Może dac zwolnienie przy zabiegu bez problemu. Zdjęcie szwów po tygodniu bez komplikacji ;) Polecam jako chirurga:)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Opole"?

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2