Edwarda Bednarz

Lekarz rodzinny

2,2
2,1
1,9

Nie mam pojęcia skąd negatywne opinie o Pani dr. Bednarz. Bardzo konkretna, miła osoba. Empatyczna, uśmiechnięta i zaangażowana. W razie potrzeby z przyjemnością ponownie skorzystam z jej wiedzy, polecam:)

W dniu dzisiejszym korzystałem z porady telefonicznej. Lekarz niemiły, opryskliwy, z brakiem empatii. Lekarka niedowartościowana - z pretensją, że jest tylko lekarzem NFZ. Cóż, czytając opinie i samemu mając kontakt, nie wykazuję zdziwienia. Nie polecam

W dniu dzisiejszym korzystałem z porady telefonicznej.
Nie polecam

Jestem stałym pacjentem Pani Doktor, nigdy nie była wobec mnie nie miła, wręcz zawsze jest uśmiechnięta i życzliwa. Diagnozy stawiane przez Panią Doktor są właściwe, zawsze przed wizytą wypełniam ankietę on-line żeby lekarz wiedział z jakim problemem przychodzę, zawsze Pani Doktor przeprowadza ze mną wywiad i bada dolegliwości. Nigdy nie czułem się zawiedziony. Polecam z całego serca.

A ja dla odmiany mam pozytywne doświadczenia z p. Edwardą Bednarz. Konsultowałem się w kwestii bezdechu sennego, dostałem od ręki skierowanie do laryngologa i na niezbędne badania. Doktor jest konkretna i nastawiona dość "zadaniowo", co może się nie podobać osobom przychodzącym do lekarza opowiadać historię swojego życia. Daję 5 gwiazdek tam, gdzie dotyczyło to mojej wizyty, w pozostałych kategoriach zostawiam domyślne 3, ponieważ nie byłem przez p. Edwardę diagnozowany, nie tego dotyczyła wizyta.

Pani Doktor Bednarz podeszła bardzo powierzchownie do badania i diagnozy. Nie zrobiła ze mną praktycznie żadnego wywiadu. Przyszedłem z problemem krtani, przekazałem że mam bolesność przy przełykaniu i oddychaniu na wysokości tchawicy/płuc. Poza zajrzeniem do gardła i naciśnięciu na brzuch nie zrobiła nic więcej. Nie osłuchała mnie, nie sprawdziła węzłów chłonnych. Od razu bez zastanowienia się stwierdziła, że to zgaga i przepisała mi leki, mimo, że ja zgagi nigdy wcześniej nie miałem i ewidentnie mam zapalenie krtani. Wyprosiłem skierowanie do laryngologa. Tragiczne podejście, nigdy więcej nie skorzystam.

Tragiczne podejście, nigdy więcej nie skorzystam.

Miałem teleporada w NFZ - Luxmed. Pani była bardzo nie miła, po prostu nie interesował jej problem pacjenta. Bardzo nie polecam.

Całkowicie odradzam tą pania doktor. Podczas teleporady krzyczy ze ośmieliłam sie nie odebrać połączenia! (Do toalety telefonu nie nosze). Jest niemiła, opryskliwa, niekompetentna. Po 3 wizytach u pani doktor rezygnuje z przychodni przy ulicy Bosaków..

Lekarz żywcem wyjęty z poprzedniej epoki.Arogancka,nieprzyjazna i wreszcie niekompetentna . Myślę że zatrudniona tylko dlatego że brakuje lekarzy.Nie wierzę że ta osoba może w czymkolwiek komuś pomóc.Stanowczo odradzam.

Pani Edwarda Bednarz jest przedewszystkim niemiła, jest słaby z nią kontakt. Mimo pustej poczekalni nie chciała mnie przyjąć. Innym razem przy zapaleniu gardła nie przepisała mi antybiotyku, musiałam iść do innego lekarza. Nie polecam.

Jest to bardzo niekompetentna Pani, bo lekarzem jej nazwać nie można. Zacznijmy od tego, że zrobiła mi łaskę, że w ogóle mnie przyjęła, a następnie wykonała badanie od niechcenia i postawiła błędną diagnozę. Wirusa, który objawiał się suchym kaszlem i ropnym katarem pomyliła z alergią. Nie przepisała mi żadnych leków, a jak poprosiłem ją o zwolnienie z zajęć, żeby móc wyleżeć się i wygrzać, żeby nabrać sił to uraczyła mnie tekstem, że "od leżenia jeszcze nikt nie nabrał sił". Gorąco nie polecam.