Edyta Agatowska

Super stomatolog z pełnym zaanagażowanie i poświeceniem dla pacjenta. Wszystko kompleksowa wyjaśnia i omawia z pacjentem dziękuje

Nie polecam Pani doktor !!!! Przede wszystkim jest bardzo droga. Leczyłam u niej pół roku temu trójkę, nawet nie zrobiła mi prześwietlenia i stwierdziła że może wystarczy tylko zwykła plomba. Niestety na dzień dzisiejszy cierpię, jestem spuchnięta i obolała, okazało się że jest bardzo głęboka próchnica. Chyba tak się nie robi pacjentowi od którego bierze się 250 zł za samą plombę.

Nie polecam Pani doktor !!!!

Szukałam lekarza i powiem wam pacienci ,że znalazłam .Mój przypadek był nazywany przez innych jako bardzo trudny , gdyz panicznie boję się stomatologa . Zaczynam sie pocic i bardzo się stresuję w gabinecie i niedam sobie otworzyć ust - stara baba . Słysząc o doktor Agatowskiej , że dobra , pomyslałam do wyciagania kasy jak inni . Wchodzac do gabinetu byłam zdenerwowana około 10 minut a póżniej jakiś luz . Byłam zaskoczona bo nie bolało , nikt na mnie nie patrzył z politowaniem. Poczułam sie jak pacjent a nie jak intruz , który panikuje . Teraz chdzi cała moja rodzina i moi znajomi .Pisze to dlatego ,że wiem jaki to jest problem strach przed wierceniem . Polecam panią doktor , nie pozałujecie . Jeżli chodzi o ceny to za zęba z trzema kanałami zapłaciłam trzy stuwy . pozdrawiam Jagoda .

Polecam. Jedyna dentystka, której nie boję się powierzyć leczenia swoich zębów. Dokładna, zdecydowana w działaniu. Droga to fakt, ale efekt długotrwały. Najlepsza.

bardzo dobry lekarz po kolei robi mi zęby i jest ok po prostu warto zapłacić te pieniądze bo dobrze zrobi warto

Ja też chciałam podziękować Jagodzie za wpis . Dobrze , że sa takie strony gdzie można znaleść rozwiazanie swojego problemu . Jagoda dzięki twojemu wpisowi mam wyleczone zęby bez bólu i strachu oraz frustracji .Byłam u wielu stomatologów , o których na mieście mówiono , że sa bardzo dobrzy . Byli w braniu kasy , a gdy nie mnie nadal bolało , to wmawiano mi , że jestem czepialska i wydziwiam oraz roszczeniowa . Dlatego po wpisie Jagody byłam ostrożna , doktor Agatowska bo o niej nic nie słyszałam .Ale ...

Dlatego po wpisie Jagody byłam ostrożna , doktor Agatowska bo o niej nic nie słyszałam .Ale dobrze zrobiłam , że przeczytałam wpis Jagody , bo mam problem zgłowy . Polecam wszystkim , którzy nie chca mieć problemów z zegami .
pozdrawiam Kasia .

Niestety, nie jestem zadowolony z wizyty u dr Agatowskiej. Obiektywnie i uczciwie: kiepska atmosfera, brak jakiegokolwiek objaśnienia działań, no i koszt (200 zł za 20 minut wypełniania zęba z drobną odbudową ścianki). Byłem u niejednego dentysty, i niejeden też miał w sobie więcej pasji, pogody ducha i nie był nakierowany na łatwy zysk.

DZIĘKUJE JAGODA ZA OPINIE O TEJ LEKARZ . BYŁEM I FAKTYCZNIE NIE BOLAŁO . BARDZO MIŁA PANI DOKTOR , KTÓRA MIAŁA CIERPLIWOŚĆ MNIE WYSŁUCHAĆ I WYJAŚNIĆ CAŁY PROBLEM JAKI MNIE SPOTKAŁ . JERZELI CHODZI O CENĘ TO PODOBNO DOKTOR JEST TANIA TAK MI POWIEDZIANO W POCZEKALNI .POLECAM WSZYSTKIM , KTÓRZY BOJĄ SIĘ STOMATOLOGA . GRZEŚ

GRZEŚ

POLECAM PANIA DOKTOR AGATOWSKA . BYŁEM W GABINECIE BO NIE WIERZYŁEM , ŻE JEST TAKA DOBRA , A TU NIESPODZIANKA , FAKTYCZNIE ZNA SIĘ NA RZECZY I JEST BARDZO MIŁA . ZGADZAM SIĘ GODNA POLECENIA .

WITAM JA PRZYJERRZDZAM DO PANI DOKTOR Z LUBLINA I NIE ZAŁUJE . SŁYSZAŁAM ,ŻE LUDZIE PRZYJEŻDZAJA Z ŁODZI , WARSZAWY A NAWET Z ZAGRANICY .SUPER LEKARZ , ZGADZAM SIĘ Z TYMI PONIRZSZYMI OPINIAMI. POLECAM.

POLECAM.