Edyta Agatowska

Bardzo dziękuję za kompleksową opiekę stomatologiczną. Dziękuję za fachową pomoc, pełną rzetelną informację o leczeniu. Już po pierwszej wizycie miałem całkowite zaufanie do Pani doktor. Pani doktor to delikatna, miła i zawsze uśmiechnięta osoba. Bardzo dobry specjalista. Każdemu polecam.

Polecam serdecznie Panią Doktor Edytę. Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, trafiłam tu z polecenia i polecam dalej. Pani Doktor Edyta to osoba pełna życzliwości, profesjonalna w swoim fachu. Bezstresowa atmosfera od progu drzwi, uśmiech Pani Edyty i asystentki Pani Zosi sprawiają, że wizyty są tu przyjemnością. Sterylna czystość, wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet to wizytówka Doktor Agatowskiej - doświadczonej stomatolog.

Gorąco Panią Doktor polecam za fachowość, zaangażowaniem i poświecenie dla pacjenta. Wszystko kompleksowa wyjaśnia i omawia. Bardzo Pani dziękuję.

Świetny specjalista. Spokój i opanowanie Pani Doktor w każdej sytuacji sprawia, że ja jako pacjent również jestem spokojna. Pełen profesjonalizm, który czuć już od momentu wejścia do gabinetu.

Super stomatolog z pełnym zaanagażowanie i poświeceniem dla pacjenta. Wszystko kompleksowa wyjaśnia i omawia z pacjentem dziękuje

Nie polecam Pani doktor !!!! Przede wszystkim jest bardzo droga. Leczyłam u niej pół roku temu trójkę, nawet nie zrobiła mi prześwietlenia i stwierdziła że może wystarczy tylko zwykła plomba. Niestety na dzień dzisiejszy cierpię, jestem spuchnięta i obolała, okazało się że jest bardzo głęboka próchnica. Chyba tak się nie robi pacjentowi od którego bierze się 250 zł za samą plombę.

Nie polecam Pani doktor !!!!

bardzo dobry lekarz po kolei robi mi zęby i jest ok po prostu warto zapłacić te pieniądze bo dobrze zrobi warto

Polecam. Jedyna dentystka, której nie boję się powierzyć leczenia swoich zębów. Dokładna, zdecydowana w działaniu. Droga to fakt, ale efekt długotrwały. Najlepsza.

Niestety, nie jestem zadowolony z wizyty u dr Agatowskiej. Obiektywnie i uczciwie: kiepska atmosfera, brak jakiegokolwiek objaśnienia działań, no i koszt (200 zł za 20 minut wypełniania zęba z drobną odbudową ścianki). Byłem u niejednego dentysty, i niejeden też miał w sobie więcej pasji, pogody ducha i nie był nakierowany na łatwy zysk.

zwykła chamica, zero szacunku dla człowieka, tylko kasa ją interesuje

zwykła chamica, zero szacunku dla człowieka, tylko kasa ją interesuje