lekarz Edyta Bajda

Nie polecam ortodoncji.pierwsze jak się nosiło aparat to dzwonili co chwilę a po ściągnięciu tak jakby nieznali pacjentow. Zęby zaczęły mi znów wracać do pierwotnego stanu a pani doktor stwierdziła że niewiem czemu i zaproponowała inny aparat.masakra

Witam. Zastanawiam się kto skasował moją negatywną opinię już dwa razy?! Nie polecam tej dentystki zdecydowanie! Moje 4-letnie dziecko przeżyło u tej pani horror a ja razem z nim! Pierwsza wizyta u stomatologa mojego synka i taka porażka! Zero podejścia do małego pacjenta. Metoda pani Bajdy to zastrzyk na pierwszej wizycie bez znieczulenia dziąsła i powiedzenie dziecku, że to tylko laserek, poskutokowało tym, że mały dostał ataku płaczu. Wystraszył się i chciał uciekać. Pani Bajda stwierdziła, że nie ma czasu bo ma kolejnego pacjenta i postanowiła siłą przy pomocy swojej cudownej asystentki trzymać małego na fotelu i borować. Oczywiście mały się wyrywał, przygryzł jej palec, przypominam, że to 4-latek pierwszy raz u dentysty, któremu nic nie tłumaczono i nie oswajano z gabinetem z braku czasu. Pani Bajda się obużyła i wyszła trzaskając drzwiami a jej urocz asystentka powiedziała nam, że mamy już więcej do nich nie przychodzić i skasowała na 100 zł. To był istny koszmar, byłam roztrzęsiona nie mówiąc o moim synku. To było 2 lata temu, ktoś ciągle kasuje moje komentarze. Do dzisiaj mały boi się dentysty aczkolwiek chodzimy teraz do wspaniałej pani doktor w dental city, która małymi kroczkami naprawia to co zepsuła Bajda. Jest coraz lepiej. Sami oceńcie profesjonalizm tego gabinetu, któty nazywa się przyjazny dzieciom. Długo nie mogliśmy się z tego otrząsnąć. Omijam szerokim łukiem tamto miejsce. Pozdrawiam rodziców i pamiętajcie proszę, pierwszy kontakt dziecka z dentystą jest bardzo ważny, bo jeśli dziecko się zrazi to koniec.

Za darmo umarło trzeba iść sobie na NFZ wtedy bedzie tanio. Bardzo dobra lekarka. Chodze do niej od samego początku i jest naprawdę świetna a moje dzieci ją uwielbiają. I wcale nie jest droga, ceny mniejsze niz w innych gabinetach a jakość 100 razy lepsza. Do tego zawsze jest uśmiechnięta.

piszcie co to za dentysta!!!!!!!!!! zamierzam chodzić z dzieckiem, bo lokalizacja mi pasuje, ale nic nie wiem o tej Pani stomatolog!!!!!!!!!!!!

Moje dzieci również chodza do Pani Bajdy i uważaja ze nie ma lepszej dentystki. Leczenie na bardzo wysokim poziomie