lekarz Edyta Biernacka

2,7

Dawno nie miałem okazji spotkać tak niesympatycznej osoby. Badanie potrzebne mi było do pracy. Pani doktor (specjalnie piszę z małej litery) potraktowała mnie jak klienta w mięsnym za czasów PRL. Nie polecam. Na dodatek na siłę wciskała mi reklamę salonu, który prowadzi chyba ktoś z jej rodziny.

Lekarka uprzejma, miła, kompleksowe badanie, jednakze przy moim problemie mi nie pomogła. Zrobiła mi się na oku jakaś cysta/torbiel. Nawilżanie oka nic nie dało. Dwa razy wizyta z tym samym nawracającym problemem. Może w innych przypadkach lekarz się sprawdzi. Pomógł p. Bogdan Adamek.

Bardzo miła i kompetentna p. okulistka. Jako jedyna spośród wcześniej badających mnie specjalistów zwróciła uwagę na pewien problem, zleciła badania, zmotywowała mnie do ich wykonania a później "prowadziła". Jeśli kiedyś Pani Edyta przeczyta ten komentarz - proszę przyjąć serdeczne podziękowania od zapewne jednego z bardzo wielu wdzięcznych pacjentów.