Edyta Boboryko

Zprzyjemnoscia polecam pania doktor - leczy mnie i nasza rodzinę od dobrych kilku lat. Ma baaaaaardzo dużo cierpliwości do dzieci i niezwykle fajne sposoby na nie .Bardzo ładny i nowoczesny gabinet.Jedno tylko malutkie ale ... dosyć odległe terminy wizyty lecz naprawdę warto poczekac.Pozdrawiam Beata K.

Strach i lęk przed bólem i stomatologiem mamy chyba wszyscy. Nie znam osoby, która nie boi się wizyty u stomatologa. A jednak w gabinecie u Pani Doktor można zapomnieć zarówno o strachu jak i bólu. Przytulne i ciepłe wnętrze, bardzo miła obsługa. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, z taką cierpliwością i wrażliwością na każdy najmniejszy grymas. Pani Doktor świetnie radzi sobie z dziećmi(nie wiem skąd ta opinia niżej). Mój 3 letni synek musiał mieć wyleczone 3 zęby - nie obyło się bez płaczu- ale to pewnie dlatego, że przed wizytą u Pani Dr. Boboryko odwiedziliśmy 3 lekarzy z brakiem podejścia do dzieci. Jednak nieograniczone zasoby spokoju i cierpliwości Pani Doktor sprawiły, że Pawełek dzielnie, nie czując bólu siedział do końca na fotelu. Dziś Pawełek ma już 11lat i nadal Pani Doktor to jego ukochana pani stomatolog. Gorąco polecam wszystkim!. Małgorzata W.

Miła i dobra lekarka potrafi rzetelnie i bez naciagania dopasowac sposób leczenia do moich możliwości ,jest na biezaco z nowościami,acha daje gwarancje na wykonany zabieg,tylko trochę kłopot bo zawsze dość długo czeka się na wizytę ,pozdrawiam R.K.

Jestem zszokowana tymi oszczerstwami! jaz całą rodzinajestem pacjentką dr od kilku lat.Trafilam do gabinetu po długiej wędrowce po innych lekarzach . Tak cierpliwej ,dokładnej i niejednokrotnie bezinteresownej lekarki trudno spotkać w dzisiejszych czasach.żawsze ma czas dla kazdego pacjenta,nawet pacjenta dodatkowego przyjmie zostając po godzinach,Doktor Boboryko ma fantastyczny kontakt z małymi pacjentami (opiekuje sie obecnie nawet moja 3letnia wnuczka). Ma bardzo duże grono wiernych pacjentów-fakt na wizytę czeka sie moze i dosyć długo,ale przynajmiej warto!!!! Z serca polecam. bozena W.

Witam. Niemiła, zimna, bez pojęcia o leczeniu małych dzieci. Nasz Synek ma 2 i pół roku i była to nasza pierwsza wizyta u dentysty. Kobieta ma zero pojęcia o leczeniu tak małych dzieci. Jak weszliśmy mimo,że zestresowane dziecko pokazało pani doktor swój samolot,a ona nawet na nie nie spojrzała, bo dyskutowała z asystentkami. Jest niemiła, tworzy nerwową atmosferę, zamiast poradzić krytykuje. W trakcie robienia ząbka wyprosiła moją mamę, która starała się zagadywać Synka, by się uspokoił z gabinetu, bo uznała,że jej przeszkadza! Miałam ochotę wstać z dzieckiem z tego fotela w trakcie badania,ale musieliśmy wytrwać do końca. Poza tym po usunięciu pruchnicy z jedynki zakleiła dziurkę do połowy i tak zostawiła,bo stwierdziła,że inaczej nie da rady! Szukam innego lekarza,by zrobił ząbek jak należy i liczył się z tym,że dwu letnie dziecko potrzebuje trochę życzliwości i specjalnego podejścia, a napewno bez problemu usiedzi. Nasz Synek bynajmniej napewno. Jednym słowem nie polecam doktor Boboryko nie wiem, czy to że byliśmy na NFZ ma znaczenie...ale moim zdaniem tak. Pozdrawiam.

Pełna ciepła i cierpliwości,szkoda że wcześniej nie spotkałam Pani Doktor,polecam wszystkim.