Edyta Cierlikowska

2,9
2,9

Bardzo doświadczona Pani doktor. Rozsądne podejście do najmniejszych. Nie daje zbędnych leków, widać że wiedzę uzupełnia na bieżąco. Bardzo polecam Panią doktor.

Nie polecam , dziwi mnie że takie osoby pracują z dziećmi. Zero empatii i podejścia do dziecka jak i zarówno do rodzica.

Nie polecam, Doktor wypisuje leki niezgodnie z chpl. Podaje 5 letniemu dziecku antybiotyk dla dorosłego

Pełen profesjonalizm , godna zaufania , ciepła i sympatyczna .Nikogo innego nie polecam . Tylko ta Pani Doktor . Idealny człowiek na idealnym miejscu .

Bardzo polecam Panią Doktor. Natychmiastowo pomogła mojemu synowi.Nie znając historii choroby,oraz mojego synka,bardzo dobrze dobrała leki (a to wśród Kieleckich pediatrow rzadkość).Jestem wdzięczna za kompleksową pomoc,serce oraz poświęcony czas. W końcu znaleźliśmy odpowiednią osobęna odpowiednim stanowisku. Polecam bardzo. Wdzięczna mama Tymusia.

Bardzo polecam Panią Doktor.
W końcu znaleźliśmy odpowiednią osobęna odpowiednim stanowisku.
Polecam bardzo.
Wdzięczna mama Tymusia.

Bardzo profesjonalny lekarz. Zawsze szybkie i trafne decyzje. Widac duze doswiadczenie i super podejscie do dzieciaków. Dokładnie bada i wypytuje o wszystko. Niestety czesto bywamy z małą u lekarza i często musimy prywatnie bo z przychodniami bywa różnie. Naprawde bardzo dobry lekarz.

Moje wrażenia po wizycie na izbie przyjęć bardzo pozytywne. Pełen profesjonalizm i zainteresowanie małym pacjentem.

Nie polecam nikomu. Jak taki lekarz może zajmować się wcześniakami. Nigdy więcej wizyty u tej pani doktor. MASAKRA.