lekarz Edyta Cygankiewicz

Laryngolog

Z moją chorobą miałem i mam dużo problemów , walczę już około 30 lat. Poznałem dość dokładnie gabinety piotrkowskie , łódzkie i krakowskie - laryngologiczne, alergologiczne i chirurgiczne. W maju bardzo źle się czułem , w perspektywie miałem znowu kłopotliwy wyjazd do Krakowa , jednak trafiłem do gabinetu na ulicy Sucharskiego. Stwierdzam bez żadnej przesady , że nie pamiętam kiedy ostatnio czułem się tak dobrze. Pozdrawiam wszystkich czytających tę opinię . Życzę sobie i wszystkim potrzebującym dużo szczęścia w radzeniu sobie z kłopotliwymi przewlekłymi takimi chorobami. Bo potrzeba nam jego dużo żeby trafić na właściwą osobę . Ja na taką trafiłem.
Radomsko 1.10.2016

Leczenie ucha tym razem trwało długo, był konieczny pobyt w szpitalu, ale nigdy w życiu żaden lekarz tak się mną nie zajął i nie dał takiego poczucia bezpieczeństwa. Jestem bardzo wdzięczna, szczerze polecam. Pogoda ducha i zawsze uśmiech oprócz kompetencji to jest dla mnie w chorobie bardzo ważna sprawa. Dziękuję.

Pani Doktor jest rzeczowa, konkretna i bardzo trafna w swoich diagnozach. Jest dociekliwa, uczciwa i pełna empatii. Szczerze polecam :)

witam, mam 19 lat od dawna mam problem z zatokami co za soba niosło czeste przeziebienia, goraczki itp. po wizycie u tej Pani Doktor i przepisanych przez nia lekach czuję sie lepiej i nie narzekam już na tak częste zachorowania. Pani Edyta bardzo miła kobieta, ma odpowiednie podejście do pacjeta, jest uśmiechnieta i kompetentna.. bardzo dobrze tłumaczy objawy i skutki choroby. jesli chodzi o kolejki to wiadomo swoje sie czeka ale ma duzoklientów, ponieważ jest znana i polecana przez innych ja sama ja polecam z czystym sumieniem :) godz otwarcia od 16- do ostatniego klienta.<lepiej byc wcześniej> Pani doktor pracuje także w szpitalu <3dni w tyg> wizyty prywatne sa w poniedziałki i wtorki napewno, reszty nie pamietam :) pozdrawiam :)

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Pani doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Ma świetne podejście do pacjentów i to zarówno dorosłych jak i dzieci. Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Przyjmuje aż do ostatniego pacjenta. Taki powinien być każdy lekarz. Polecam wszystkim.

Wspaniała lekarka, która posiada intuicję lekarską i potrafi leczyć skutecznie. W kontakcie z pacjentem jest bardzo miła i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim Panią doktor.

Polecam z czystym sumieniem Panią Edytę. Bardzo miły i podchodzący osobiście do każdego pacjenta lekarz, który poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba tłumacząc wszystko najprościej jak się da. Mocna 5.

Polecam z czystym sumieniem Panią Edytę.

Od dziecka mam problemy z uszami.Korzystałam z pomocy innych innych lekarzy-bez większego skutku.Jednak gdy trafiłam do dr.Cygankiewicz szybko i prawidłowo zdiagnozowała chorobę (przewlekłe zapalenie zatok ) zastosowując odpowiednie i skuteczne leczenie.Zdecydowanie polecam panią doktor,gdyż jest lekarzem miłym,kompetentnym i bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta.

Gorąco polecam panią doktor,bardzo miła,z doskonałym podejściem zarówno do dzieci jak i do starszych pacjentów.Dokładnie tłumaczy problem,wyjaśnia przebieg leczenia.Często korzystam z usług pani doktor,jestem bardzo zadowolona i mogę ją w 100% polecić.

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy. Dokładnie bada pacjenta, zrozumiale tłumaczy jak stosować lekarstwa. Wzbudza zaufanie pacjenta. Poleciłabym Panią doktor tym osobom, które potrzebują pomocy laryngologa.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Radomsko"?

oddział laryngologii
radomsko