2,9
2,9

Super lekarka .Dzięki niej szybko postawiono diagnozę mojej mamie . Dziękuje naprawde dziekuje

nic dodać nic ująć, ja byłem bardzo zadowolony z wizyty. kompleksowe podejście wyjaśnienie wszystkiego o co pytalem

Tez nie rozumiem tych negatywnych opinii. Nie wiem jak jest ta lekarka w Pajeczne bo nigdy tam nie bylem. Wypowiem sie na temat wizyty w Czestochowie. Wizyta w Medyku na Wolnosci w ramach Funduszu Zdrowia. Nasz coreczka urodzila sie ze znamieniem na glowie. Lekarz pediatra w szpitalu, w ktorym mala sie urodzila, stwierdzil ze jest to baza niedorozwoju, cokolwiek to mialo oznaczac. Znajoma polecila nam Doktor Flis jako rzeczowa i kompetentna lekarke.Po badaniu skory dziecka pod dermatoskopem, stwierdzila ze jest to dysplazja- niedorozwoj skory- nie majacy nic wspolnego z niedorozwojem ogolnym. Moja zona i ja jestesmy przynajmniej spokojni ze moze ma lyse miejsce na glowce i nie wyrosna jej tam nigdy wlosy, ale jest przynajmniej zdrowa. Spedzilismy w gabinecie dobre 30 minuti to nie prywatnie jak niektorzy tutaj sugeruja. Jesli o mnie chodzi lekarka bardzo kompetentna i na pewno bede ja rekomendowal znajomym. Dziekuje i pozdrawiam.

Mnie też dziwią te negatywne komentarze, które ludzie piszą na temat tej lekarki. Jeśli pacjent jest negatywnie nastawiony do lekarzy to choćby nie wiem jak mili oni byli to i tak zostanie im wystawiona negatywna opinia. Byłem u tej Pani już dwa razy i za każdym razem miło, uprzejmie, z uśmiechem. Co ważniejsze leczony byłem bez antybiotyków - inni lekarze pewnie z automatu przepisaliby mi je. Czyli można leczyć bez antybiotyków. Wielkie BRAWA dla Pani doktor (Flis).

Nie polecam tej Pani. Moim zdaniem minęła się z powołaniem! Jest apatyczna. Nie interesuje Ją żeby komuś pomóc. Spychologia. Jak dla mnie to tragedia. GORĄCO NIE POLECAM!!!!

Byłam u tej Pani choć koleżanki z pracy odradzały mi tą Panią bo niby ludzie w Pajęcznie mówią, że jest nieuprzejma i traktuje człowieka jak szmatę. Cóż muszę po wizycie u tej Pani przyznać im rację. Z wielkim bólem mnie przyjęła. Miała taką minę która mówiła "po co tu przyszłaś"???Przyjęła mnie do gabinetu, pisząc coś w karcie i nie patrząc na mnie spytała mnie co mi jest. Kiedy wytłumaczyłam jakie są objawy powiedziała, że mi nie pomoże i napisała kartkę z adresem częstochowskiego ośrodka zdrowia. Powiedziała, że chętnie przyjmie tam kogoś kogo znam np koleżankę, po czym powiedziała do widzenia. Dziwie się Stacherze,że ją przyjął. Ta Pani nie nadaje się do pracy z ludzi. Pani Dr jest wiele innych zawodów które można wykonywać oprócz zwodu miłości!!!!Nie polecam tego lekarza. Pani Flis przyjechała z miasta Częstochowy i myśli, że jest wielką Panią Dr. Pani kochana zejdz na ziemie takich lekarzy Pani pokroju jest na pęczki.Żle odbieram wizyte bardzo żle!

Dla mnie jest to rzeczowa konkretna lekarka Nie pisze bez przerwy antybiotykow jak inni .

Bardzo ale to bardzo dziwi mnie ta opinia . Moja babcia i sasiadka bardzo lubią Panią Doktor. Jest miła i bezinteresowna i konkretna w przeciwienstwie do innych lerzy z Pajęczna . Ja gorąco polecam

Odradzam !!! Lekarka bardzo ale to bardzo nie uprzejma, Zastanawiam się czy w ogóle powinna pracować w tym zawodzie.Jest tak nerwowa ,ze nawet nie pozwala pacjentowi na opisanie swoich dolegliwości. Nie da dojść do słowa. NIE POLECAM!!!

Odradzam !!! Lekarka bardzo ale to bardzo nie uprzejma,