Lekarz godny polecenia Wysoki profesjonalizm Superr podejście do pacjenta Bezbłędnie postawiona diagnoza i dobrane leki antybiotyki i maści Mila i bardzo sympatyczna osoba jako lekarz i człowiek który zna się na tym co robi w 100%POLECAM panią dr Edytę Gebska Dziękuję za leczenie Jestem zadowolonym pacjentem z wizyty u Pani dr którą serdecznie pozdrawiam

Prawidłowe rozpoznanie, koszt przepisanych leków akurat na moją kieszeń, bardzo szybki rezultat leczenia. Cieszę się, że trafiłam do Pani doktor - szacunek dla pacjentów, wysoka kultura osobista, aktualna wiedza - wzór dla innych.

Jeśli miałabym komuś polecić w Katowicach dermatologa to zdecydowanie Pani dr Gębska zasługuje na mój głos. Jako osoba chorująca przewlekle jestem zmuszona do kontaktów z lekarzami dermatologami, a czasem niestety również do pobytu w szpitalach. Na tle innych lekarzy dr Gębska poza fachowością wyróżnia się niezwykłą empatią dzięki której w jej gabinecie człowiek czuje się jakby rozmawiał z dobrą przyjaciółką.