lek. dent. Edyta Górna

Niestety o leczeniu kanałowym to ta pani nie ma zielonego pojęcia. Na szczęście znalazłam gabinet gdzie mi to poprawiono. Nie polecam. Chyba że ktoś lubi płacić dwa razy za tą samą robotę.

Najlepsza stomatolog jaka znam. Profesjonalne podejscie do klienta :) Pani Edyta jest sympatyczna, potrafi wysluchac , doradzic i jest bardzo dokladna :) odkad zaczelam u niej leczyc swoje zeby przestalam sie bac dentysty i z przyjemnoscia do niej chodze :)

Pani BARDZO, ale to BARDZO godna polecenia. Nie ma co pisać, jest najlepszym stomatologiem jakiego kiedykolwiek spotkałam!

polecam!!! JESTEM STAŁYM PACJENTEM WCZeSNIEJ W PRESTIGE

polecam!!! JESTEM STAŁYM PACJENTEM WCZeSNIEJ W PRESTIGE

Znam Panią Edytę jeszcze z pierwszego gabinetu, bardzo sumiennie podchodzi do leczenia, poświecą pacjentowi wiele czasu za co ja cenie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

Znam panią doktor z poprzedniego gabinetu.Wcześniej pracowała na ul. Niemodlińskiej. I powiem szczerze szkoda gadać. Nie polecam w żadnym wypadku.

Super gabinet!!Super atmosfera!Pełny profesjonalizm!Bardzo polecam!!!

Super gabinet!!Super atmosfera!Pełny profesjonalizm!Bardzo polecam!!!

Po osttniej wizycie w nowo otwartym gabinecie pani doktor Edyty, jestem bardzo zaskoczona i zadowolona profesjonalna opieka oraz indywidulnym podejsciem do pacjenta. Rodzinna atmosfera sprawia ze moje dzieci przestaly sie bac dentysty, wiec wszystkie mamy jezeli macie jakikolwiek problem z dziecmi zwiazany z wizyta u stomatologa bardzo POLECAM!

Nie wiem skąd taka cena u poprzednika? czyżby konkurencja? Ja mam miłe doświadczenia z tą stomatolożką. Uratowała mi 2 zęby, które rzekomo spisane były na straty przez dentystę z dużym doświadczeniem a więc wiek nie stanowi o umiejętnościach lekarza.

osoba raczej z małym doświadczeniem,mało kompetentna

osoba raczej z małym doświadczeniem,mało kompetentna