lekarz Edyta Korzeniewska

Pediatra, USG, RTG

Pani Doktor Edyta Korzeniewska jest świetnym specjalistą . Poświęca dużo czasu pacjentowi , badanie wykonała bardzo starannie, poinformowala o roli badania usg w kompleksowej ocenie stanu zdrowia , jest rzetelna

Pani Doktor Edyta Korzeniewska jest świetnym specjalistą .

Nie wiem jakim pediatrą jest Pani Edyta ale specjalistą diagnostyki obrazowej żadnym. Dzięki Pani Edycie przeżyłam kilka najgorszych dni w życiu. Podczas badania USG piersi Pani Edyta wykryła coś co bez potwierdzenia dodatkowymi badaniami określiła jako nowotwór złośliwy. Po otrzymaniu skierowania udałam się jak najszybciej na biopsję. Badania jednak nie udało się wykonać, ponieważ lekarz wykonując USG nie znalazł NIC. Brak jakichkolwiek zmian nowotworowych wykazała również mammografia. Może cień, który pojawił się podczas badania USG był wynikiem źle działającego sprzętu a nie źle wykonanego badania, ale jaki lekarz straszy pacjenta nowotworem złośliwym bez poparcia dodatkowymi badaniami ?!?!?!?! Dzięki Pani Edycie przez kilka dni chodziłam z przekonaniem, że mam nowotwór złośliwy piersi.
Dodam że badanie wykonywałam w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Wałbrzyskiej w Warszawie