Edyta Kuskowska

U Pani Doktor leczę się od niepamiętnych czasów, na pewno ponad 20 lat. Nigdy się nie zawiodłem. Uśmiech, kompetencja sprawiły, że po opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina. Niektórzy przyjeżdżają nawet specjalnie z zagranicy. Ponieważ nie lubię zastrzyków znieczulających, to mam wrażenie, że Pani Doktor bardziej się boi ode mnie czy mnie przypadkiem nie boli. Nie boję się wizyty, bo wiem, że zawsze będę fachowo leczony.

Do Pani Doktor chodzę od wielu, wielu lat, jak tylko zaczęła pracować. Dzięki Niej uratowałem dużo moich słabych zębów. Serdecznie Jej dziękuję. Wizyta u Pani Doktor to sama przyjemność, o ile można tak mówić u wizycie u dentysty. Zawsze miła, uśmiechnięta, dbająca o pacjenta i bardzo profesjonalna. Polecam serdecznie.

Bajka! Mogę chodzić codziennie :) Podejście bardzo indywidualne, pomoc i objaśnienie problemu, przedstawienie opcji, pewność podczas zabiegów, zero stresu i pełne zrozumienie. Na prawdę super i szczerze polecam :)

Do Pani doktor przyszedłem po wielu latach przerwy w leczeniu zębów w Curodentalu...oczywiście z mojej winy;) Atmosfera, podejście, tłumaczenie, i ......ta pewna ręka, ten profesjonalizm to jest to czego oczekiwałem, jeśli zapewnia mnie że nie będzie bolało to tak jest;))) Pracę swoją wykonuje perfekcyjnie, tłumaczy, wyjaśnia i opracowuje dalszy tok leczenia, towarzyszy jej urocza uśmiechnięta pani asystentka która opowiada różne anegdoty aby oderwać myśli od bieżącej sytuacji ;) Dzięki profesjonalizmowi Pani doktor i asystentki wyleczę wszystkie moje ubytki i nie muszę szukać innych specjalistów;)))

Najlepsza na świecie, o ile wizyta u dentysty może sprawić przyjemność, to tylko u dr Kuskowskiej👍👍👍

profesjonalna, miła, wzbudzająca zaufanie

profesjonalna, miła, wzbudzająca zaufanie

NIE POLECAM! CHYBA NIE MUSZĘ PISAĆ DLACZEGO

NIE POLECAM! CHYBA NIE MUSZĘ PISAĆ DLACZEGO

Świetny lekarz!!! Wiem, że zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale wizyta u tej pani stomatolog, uratowała mi życie. Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam!!!

byłam zadowolona z pracy dr Kuskowskiej. Myślę, że jest jednym z uczciwych stomatologów. Jest bardzo miła.Jedyny problem to rozmowy o pacjentach z pomoca stomatologiczną.Imię nazwisko i problem- przyjdzie Kowalska z kanałem lub Malinowska po protezę.W moim przypadku rozmawiano o mojej koleżance...czego panie nie wiedziały

Super lekarz, byłem wcześniej u trzech lekarz, którzy nie mogli poradzić sobie z problem.