Polecam Panią Edytę trafilam do niej z polecenia lekarza. Decyzja o terapi u Pani Edyty to najlepsza decyzja jaka podjęłam. Nerwica lękowa i ataki paniki uniemożliwiły mi normalne funkcjonowanie, dzięki Pani Edycie po wielu miesiącach zaczęłam funkcjonować tak jak kiedyś. Pani Edyta jest świetną specjalistą. Serdecznie polecam

Naprawdę polecam. Pani Edyta jest świetna, dzięki niej wyszłam na prostą i nauczyłam się jak poradzić sobie z własnymi lekami. Dzisiaj nie boję się już iść do przodu.

Kompetentna, z doskonałym podejściem do dziecka. Trafia w sedno i co najważniejsze pomaga! Szczerze polecam!

Świetny psycholog :) Pani Edyta pomogła mi uporać się z problemem, który od paru miesięcy narastał i wydawał się nie do opanowania :) Polecam!

Kompetentna osoba, która pomogła mojej nastoletniej córce, choć problem wydawał się pozornie nie do przejścia. Polecam.

Polecam, pani Edytka wyciągnęła mnie za uszy z kryzysu :) a myślałam, że psychologowie nie umieją skutecznie pomóc...a jednak!

Młoda, ale z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Nam pomogła bardzo.

Młoda, ale z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Nam pomogła bardzo.

Byłam bardzo mile zaskoczona tą wizytą, dużo rzeczy mi się poukładało, już wiem, co i jak mogę zminić by było lepiej. Jeśli ktoś szuka osoby kompetentnej i szczerej to się nie zawiedzie.

odpowiednia osoba znajaca sie na problemach życia .potrafi człowiekowi nadać sens życia

Osoba kompetentna i ze sporą wiedzą, bardzo mi pomogła. Jednym słowem dobry psycholog.