Edyta Sacha

Niestety poprawność nie wystarczy. Nie rozumiem zadufania lekarzy. Wychwalane kompetencje - no cóż, dopóki pytanie nie wybiega poza standardy. Wyszłam bez diagnozy. Szkoda, że w prywatnym gabinecie czułam się jak w prywatnym folwarku: nie otrzymałam wydruku komputerowego badania. Skandal. Wynik do karty? Ale ja tam nie chcę wracać. Od kiedy wynik badania nie jest pacjenta? To za co ja zapłaciłam, bo odpowiedzi na pytanie z którym przyszłam też nie otrzymałam. Skończenie studiów w danym kierunku nie zapewnia omnipotencji, rozumiem, podejście mnie zaskoczyło.

zawodowiec w każdym calu, nie zostawia pytań bez odpowiedzi, zaangażowana, dokładna i skupiona na pacjencie, polecam z czystym sumieniem :)

Jak dla mnie jest dokładna i rzeczowa. Leczę się u niej już 5 lat

Jak dla mnie jest dokładna i rzeczowa. Leczę się u niej już 5 lat

nalezy uwazac na praktyke prowadzona przez p dr sache w szpitalu rydygiera, nastraszyla mame dlugimi terminami oczekiwania na zabieg laserowy, skasowala 300 zl zamiast wyslac emerytke /750 zl emerytury /do innego szpitala gdzie wykonano by zabieg na nfz. poprawy widzenia tez nie uzyskala, stracony czas i pieniadze.

poprawy widzenia tez nie uzyskala, stracony czas i pieniadze.

Uprzejma dla tych pacjentów, którzy są uprzejmi i współpracują. Bardzo kompetentna, polecam!

Lekarz kompetentny ale nie zawsze cierpliwy i grzeczny. W dzisiejszych czasach - takie jest moje zdanie pewne zachowania grzecznościowe obowiązują także lekarzy.

Bardzo rzeczowa pani doktor - traktująca pacjenta nietuzinkowo. Polecam!

Bardzo rzeczowa pani doktor - traktująca pacjenta nietuzinkowo. Polecam!