lekarz Edyta Skindzier-Żurawska

Bardzo dobra, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Dzięki jej szybkiej decyzji na czas trafiłam do szpitala i wyszłam ze wszystkiego cało. Boję się pomyśleć jak wszystko by się skończyło gdyby nie szybka i trafna decyzja Pani Doktor. Poza tym Pani Edyta to też wspaniały człowiek i bardzo dobry psycholog

Wyjątkowy lekarz i bardzo cieszę się, że mam zaszczyt być Jej pacjentem. Zaangażowana, słucha tego co się mówi i rzeczywiście chce pomóc. Dziękuję Pani Doktor :)

Bardzo dobre indywidualne podejście do pacjenta. Czułem, że pani doktor naprawdę zależy na moim zdrowiu. Godna polecenia dla wszystkich, którzy nie chcą być traktowani "taśmowo", tylko wysłuchani i dobrze prowadzeni w leczeniu.

zarozumiała bezczelna jest to osoba która widzi tylko czubek swego nosa nie polecam

Lekarz z bardzo wielkim zaangażowaniem w swoją prace, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, zawsze wszystko wytłumacz lekarz godny polecenia oby takich więcej.

Pani doktor to super lekarz uratowała życiem mojemu mężowi .Serdecznie jeszcze raz dziękuje.Agnieszka koczyba