lek. dent. Edyta Skup

Witam, Długo myślałam zanim napisałam opinię, bo nie lubię ludziom bruździć, ale kiedy okazało się, że po "leczeniu" Pani doktor, mam większy problem niż ból zęba, postanowiłam przestrzec ewentualnych chętnych. A sama Pani doktor jak poczyta zmieni swój "styl". 1. Kompetencje - jeśli ktoś leczy ząb kanałowo i niechcący zrywa koronę zęba przy plombowaniu i pozostawia materiał stom. między sąsiednimi zębami, a występujące potem zapalenie tłumaczy tym iż to resztki jedzenia i każe nitkować.., zaś w drugim zębie plombuje kość, to chyba kompetencje nie są ok. 2. Kompleksowo Pani doktor ...

Witam,
2. Kompleksowo Pani doktor nie umiała mi odpowiedzieć na żadne pytania, "Pani doktor czemu ten zębodół mi się nie goi?" - "Nie wiem". Pani doktor, coś mi się dzieje z tym i tym zębem, może Pani sprawdzić? - Nitkować i płukać sodą.
3. Tempo zakładania plomb, leczenia kanałowego - ekspress.
4. Dla mnie na poziomie -1. Tego trzeba doświadczyć samemu.
5. Za żadne skarby nie polecę nikomu, wręcz przestrzegam.
W każdym razie naprawianie tego "leczenia" zajmie mi trochę nieprzyjemnych chwil i dodatkowo pochłonie wiele kasy.