lekarz Edyta Śleszycka

Lekarz rodzinny

Jestem głęboko rozczarowany podejściem Pani doktor do sytuacji medycznej mojej żony. Jej brak chęci wystawienia skierowania na podstawowe badania, pomimo wiedzy o chorobie tarczycy mojej żony i jej zagrożonej ciąży, jest nie do zaakceptowania. To powinien być moment, kiedy specjalista medyczny wykazuje szczególną troskę i staranność, a nie ignoruje istotne kwestie zdrowotne. Nie mogę pozostawić bez komentarza jej obojętnego podejścia i braku zrozumienia dla sytuacji. Oczekiwaliśmy wsparcia, fachowych wyjaśnień i kompetentnej opieki medycznej, a otrzymaliśmy coś zupełnie przeciwnego. To nie jest sposób, w jaki powinien działać lekarz, zwłaszcza w tak ...

Nie mogę pozostawić bez komentarza jej obojętnego podejścia i braku zrozumienia dla sytuacji. Oczekiwaliśmy wsparcia, fachowych wyjaśnień i kompetentnej opieki medycznej, a otrzymaliśmy coś zupełnie przeciwnego. To nie jest sposób, w jaki powinien działać lekarz, zwłaszcza w tak istotnych momentach.

Pani doktor zaniedbała swoje obowiązki w zakresie opieki zdrowotnej i zlekceważyła emocjonalny stan mojej żony. Jej postawa wzbudza frustrację i smutek z powodu braku szacunku dla pacjenta i jego potrzeb.

Podsumowując, nie mogę polecić Pani doktor jako lekarza.

Polecam. Kompetentna, dobry diagnosta, ma czas dla każdego pacjenta, nie ma problemu ze skierowaniami do specjalisty. Każdemu życzę takiego lekarza :)

Bardzo kompetentna i rzeczowa. Jeśli istnieje konieczność wykonania badań to zleca i nie z tym problemu. Wysłucha i stara się pomóc każdemu. POLECAM

jedyna taka Pani Doktor, bardzo polecam, u nikogo nie znalazłam takiej pomocy jak u niej, a wielu lekarzy poznałam.

Również nie polecam tego lekarza. Nie potrafi wysłuchać pacjenta. Tak jak w poniższym komentarzu problem ze skierowaniem na jakiekolwiek badania.

Nie polecem tego lekarza, nigdy nie widzi powodu aby dac skierowania na badania, sama prywatnie za wszystko płaciłam. Jak najdalej od tej Pani.

POLECAM, Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna.

POLECAM, Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna.

Pani dr.wysłuchała u mojego 1.5 rocznego syna zapalenie płuc,wcześniej był leczony przez inną panią dr. przez ponad 2 m-ce na zapalenie oskrzeli... i dalej miał dostać antybiotyk... postanowiłam zmienić lekarza i poszłam z dzieckiem do dr. Śleszyckiej i to była dobra decyzja!