dr n. med. Edyta Tokarska

Ortodonta

3,6
3,2

W zupełności polecam Panią doktor. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. Obecnie prowadzi moje leczenie aparatem stałym, jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi. Polecam!

Bardzo drogo, wszystko na szybko bo inni czekają, aby wziąć kasę i do widzenia. Nie zna się na leczeniu. Inni ortodonci mówili mi zupełnie coś innego natomiast Pani doktor chciała mi wyrwać dwa zdrowe zęby żeby zrobić miejsce na resztę mimo że nie było takiej potrzeby. Nie polecam, świat idzie do przodu a Pani doktor jakby zatrzymała się w latach 90tych.

Polecam w 100 %. najbardziej zasłużony pozytyw jaki wystawiam. po półtora roku leczenia jestem zachwycona jego efektami,co rano jak patrzę na swoje zęby, jestem naprawdę szczęśliwa,że trafiłam na tak kompetentnego lekarza. nawet dodatkowe akcesoria do noszenia nie sprawiają mi żadnego kłopotu.:) jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor i cieszę się,że trafiłam właśnie do Niej. polecam wszystkim z czystym sumieniem,nikt kto się podda leczeniu u dr Tokarskiej nie pożałuje tego.Wszystkim polecam tę Panią doktor i wielu znajomych skorzystało z jej profesjonalnych usług.Nie znam osób niezadowolonych.

Uprzejma, cierpliwa, widać, że ten zawód jest jej pasją i w pełni się w nim realizuje. Przy moim leczeniu zostały zastosowane najnowsze metody, co dało w pełni zadowalający efekt - groziło mi usunięcie czterech zębów, a obyło się bez tego. Serdecznie wszystkim polecam panią doktor, już wielu moich znajomych zapisało się do niej z mojego polecenia od rozpoczęcia naszej współpracy.

Moim zdaniem jest to bardzo zły ortodonta leczyłam się u niej 2,5 roku za każdą wizytę brała od 100-300zł nawet jak wizyta trwała 5 minut. Teraz przeprowadziłam się i postanowiłam zmienić ortodontę. Konsultowałam się już z 3 ortodontami i wszyscy jednogłośnie twierdzą że mój aparat jest już dawno do zdjęcia i że mój zgryz jest idealny. Czyli po prostu już wiadomo że od dłuższego czasu pani Tokarska zdzierała ze mnie kasę za nic... a co lepsze po pokazaniu moich zdjęć wykryto jakieś schorzenie korzeni które jest wynikiem nieprawidłowego leczenia ortodontycznego którego pani Tokarska oczywiście nie zauważyła a podobno widać na pierwszy rzut oka... Nikomu nie polecam tego ortodonty...

Leczyłam sie u tej Pani bardzo dawno temu, jako nastolatka. Zęby wyprostowała, ale generalnie wspominam to traumatycznie, nie ma podejścia do człowieka. Wtedy ortodoncja w Polsce dopiero się rozwijała, ale ja czułam że coś jest nie tak-przedłużała czas zdjęcia aparatu, a gdy się już go pozbyłam nigdy się już u niej nie pojawiłam, a zalecała jeszcze 2-letnią kontrolę...niepotrzebną. Zdecydowanie nie polecam.

Stanowczo odradzam. Prawie 3 lata leczyłam się u tej Pani aparatem stałym i w końcu widząc brak rezultatów zrezygnowałam, udałam się do innego ortodonty, który stwierdził pogłębienie wady zgryzu w porównaniu do stanu przed założeniem aparatu. Poza tym zdziera kase jak może, za wizytę średnio po 200. W dodatku ta Pani jest zwykłym chamem i na ludzi patrzy z góry. Na Puławach krążą już legendy na temat jej zachowania wobec innych. Raz jeszcze odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią.

Przemiła Pani doktor, która zna się na rzeczy. Pierwszy raz sie spotkałam z tak uprzejmym podejsciem do pacjenta. Widac ze robi to co lubi, jest ortodonta z powolania. Polecilam ja juz nie jednej osobie i bede to robic caly czas. Zmory z mojego dziecinstwa dzieki niej wlasnie znikaja.

polecam!!!!! Wyleczona zostałam z wady klasy II podgrupy II. Leczenie trwało 1.5 roku. Efekt przeszedł moje oczekiwania.

polecam!!!!! Wyleczona zostałam z wady klasy II podgrupy II.
Leczenie trwało 1.5 roku. Efekt przeszedł moje oczekiwania.

leczac dziecko nie wiesz co robi i co z dalszym leczeniem .płacisz i nic nie wiesz bo cie wypraszaja z gabinetu gdzie jes dziecko!