dr Edyta Tomaszewska-Krzyk

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Uwaga skupiona na leczeniu, a nie przymilaniu się pacjentom. Lekarz z powołania. Cieszę się, że trafiłem na panią Edytę.

Korzystam z usług stomatologów od lat. Będąc w Gdyni skorzystałam z usług Evi-Med licząc na super atmosferę jak zawsze. Niestety strasznie się zawiodłam. Pani doktor jednym słowem tragedia. Podejście z łaską , najpierw odbiera telefon komórkowy w rękawiczkach a później wkłada mi je z powrotem do buzi. Nie czekała aż znieczulenie zacznie działać. Krzesło na którym siedziała ciągle wbijało mi się w ramię . Strasznie nie sympatyczna . Czułam się jak w czasach komuny, NIE POLECAM !

Wspaniały lekarz. Cierpliwość, empatia i doskonałe podejście do pacjenta. Lekarz z powołaniem. Polecam!!!

Beznadziejne, przedmiotowe podejście do pacjenta. Praca wykonana bez staranności, jak najmniejszym nakładem czasu. Korzystałam w gabinecie Luxmed.

Miałam klasyczną fobię dentystyczną, Żeby pójść do dentysty musiałam brać leki uspokajajace, ale Pani doktor Edyta Tomaszewska-Krzyk skutecznie mnie wyleczyła z tej fobii. Idąc do niej nie mam już lęków, nie muszę brać leków, po prostu nie boję się. Do tego doskonale leczy zęby, jest cierpliwa, spokojna, wyrozumiała. Nie naciąga niepotrzebnie na koszty, jest niedroga. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości leczenia od 10 lat. Każdemu polecam. Prywatny gabinet ma przyjemnie urządzony i ceny normalne a nie wyśrubowane jak się można spotkać. Jest do tego ambitna i kształci się cały czas.

Leczę się od lat. Nigdy nic złego się nie wydarzyło. Zawsze miło i fachowo. Bardzo lubię i polecam.

Zdecydownie odradzam wizyte u tej pani czesto bywam u stomatologow niestety i tak zle jeszcze nigdzie nie bylo. Atmosfera okropna osoba bardzo niemila i zarozumiala kladla reke na mojej klatce piersiowej uderzala mnie z fotela wiercac sie gdy zalozyla mi plaby to 10 razy pytalam czy juz nie jest za duzo nie przeszkadza za ktoryms razem powiedziala no teraz to juz jest chyba dobrze?! a oczywiscie nie bylo zamiast raz a porzadnie to robila to przez pare sekund i liczyla ze powiem ze jest juz ok. Stosunek do pomocy tez od razu pokazywal jaka to kobieta gdy podano jej cos zlego to od razu krzyczala na nia az mi jej szkoda bylo. Do tego jak chcialam robic korone bo z takim zamiarem przyszlam a zrobiono mi 2 zeby obok to nie wykazala ta pani zbytniego zainteresowania i powiedziala ze mozemy ja robic jak wroci z urlopu a wroci pod koniec sierpnia albo we wrzesniu...a byl to poczatek sierpnia i inna stomat.gdzie bylam przed ta koszmarna wizyta mowila ze nalezy do tyg zaczac robic korone. Nigdy wiecej juz tam nie pojde i nie polecam nikomu. Do tego cena...dwie plomby 240zl i to w tak nieprzyjemnej atmosferze.