lekarz Edyta Wdowiak

2,5
2,5

Bardzo nie miła i wyniosła osoba. Lekarz bez podejścia do dzieci. Jak się na nią patrzy odnosi się wrażenie, że w przychodni jest jakby za karę, traktuje ludzi z góry. Nie polecam

no cóż Pani dr to osoba zapracowana...nie da się ukryć że sporo pacjentów własnie do niej jest zapisanych...bo co tu dużo pisać nie ma dobrego lekarza akurat w tej przychodni, a ci którzy są dobrzy przyjmują prywatnie. Pani dokto zrobiła na mnie dobre wrażenie...raczej dobre ponieważ nie do końca tłumaczy chorobe i kurację kórą zaleca stosować....Idąc do apteki zawsze trzymam sie za kieszeń , ponieważ gdy chorują moje dzieciaki zawsze na zalecane lekarstwa i syropki wydaję ponad 200 zł....kuracje bywają skuteczne nie powiem ale .....często w aptece zamiast leku na recepcie wykupuję tańszy odpowiednik bo bym zbankrutowała.....Pomimo tego chodzę do niej ponieważ często trafia z diagnozą...wychodzi jej to lepiej niż w przypadku dr Morawskiego , ktory zawiódł moje zaufania.raczej polecam

jestem bardzo zadowolana z podejscia do mojego dziecka moj syn nigdy u pani doktor nir płacze u innych zawsze

Wyjątkowo niesympatyczna pani doktor, mimo, iż to młoda osoba i wydaje się, że powinna mieć podejście do dzieci po wizycie w przychodni odniosłam wprost przeciwne wrażenie. Traktuje pacjentów z góry, według mnie nie ma podejścia do dzieci do którch odnosi się bez najmnijszego cieni uśmiechu na twarzy. zwykłe dzień dobry czy pożegnanie nie przechodzi bardzo ważnej pani doktor przez gardło.zdecydownie ni polecam.