Bardzo kompetentna i kontaktowa. Budzi zaufanie.

Bardzo kompetentna i kontaktowa. Budzi zaufanie.

Bardzo dobra pani doktor, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Polecam wizyte u pani doktor.

Bardzo dobra pani doktor, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Polecam
wizyte u pani doktor.

Znakomita pani doktor.Opiekuje się w szpitalu (Madurowicz) moją 80-letnią mamą, mimo że ta nie jest jej pacjentką. Bardzo rzeczowa, kompetentna i przemiła.

Dzięki dokładnym i rzetelnym badaniom miałam wcześnie wykrytego raka macicy, zanim pojawiły się jakiekolwiek objawy. Dziękuję za bardzo dobrą opiekę przez cały czas leczenia. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, wytłumaczyła wszystko. Dobrze, że szybko podjęłam leczenie, bo teraz jestem już po operacji i radioterapii i czuję się bardzo dobrze.

Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo mi pomogła. Jest miłą i też bardzo kontaktową osobą. Poświęciła swój czas, nie tylko żeby mnie dokładnie zbadać ale też wytłumaczyła wszystkie zalety i wady leczenia operacyjnego i nieoperacyjnego. Łatwiej było mi podjąć decyzję, co zrobić w mojej sytuacji. Jestem pod wrażeniem

Bardzo szyba diagnoza! Pani Doktor po operacji wszystkim się zajęła w pełni i o nic nie musiałam się martwić. O wszystkim byłam w 100% informowana.

Pani doktor dopasowała mi specjalny pessar na wypadanie macicy, który bardzo dobrze utrzymuje się i wogóle go nie czuję. Nie mogłam mieć wykonanej operacji, bo było za duże ryzyko znieczulenia. Ciesze się, że do niej trafiłam.

Wyjątkowy, wspaniały, wszechstronny lekarz. Polecam serdecznie.

Wyjątkowy, wspaniały, wszechstronny lekarz. Polecam serdecznie.

Bardzo trafna diagnoza. Miałam pękniętą torbiel krwotoczną. Traciłam krew do brzucha. Zostałam szybko skierowana na operację i dzięki temu żyję.

Pani doktor potrafi nakrzyczeć na pacjentkę, niestety nie traktuje pacjentek leczonych "na kasę chorych" z szacunkiem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79