lekarz Edyta Wojciechowska

Rehabilitant

1,8
1,9
1,9

Dawno nie spotkałam się z tak aroganckim i niekompetentnym lekarzem, jak Pani Wojciechowska. Miałam niewątpliwą „przyjemność” odbyć z nią konsultacje telefoniczną w Enel Med. Pomimo mojej prośby nie wystawiła mi skierowania na badanie USG, które jest niezbędne do przedłużenia recepty na antykoncepcję- Pani uzasadniła to faktem, że aby dostać przedmiotowe skierowanie muszę się w gabinecie pojawić OSOBIŚCIE. To jakieś kuriozum, żeby tracić czas na teleporadę, a potem specjalnie jechać na wizytę żeby otrzymać skierowanie na podstawowe badanie! Radzę omijać ta lekarkę szerokim łukiem- chyba, ze ma się za dużo wolnego ...

To jakieś kuriozum, żeby tracić czas na teleporadę, a potem specjalnie jechać na wizytę żeby otrzymać skierowanie na podstawowe badanie! Radzę omijać ta lekarkę szerokim łukiem- chyba, ze ma się za dużo wolnego czasu

Ten lekarz to kompletna pomyłka, jeśli komuś zależy na własnym zdrowiu to odradzam wizytę u tej pani. Wywiad przeprowadzony pobieżnie, brak inicjatywy, znudzony ton i proponowanie najpopularniejszych leków. o wszystko trzeba dopytywać samemu a i tak nie dostaje się sensownych odpowiedzi. Zalecenia profilaktyczne pani doktor to „regularne posiłki”, rzucone od niechcenia. Pozostałe porady rodem ze średniowiecza. Omijać szerokim łukiem!

Bardzo arogancka i nieuprzejma lekarka. Nie delikatna, nie wyjaśnia , nie odpowiada na pytania, olewa. W trakcie badania poczułam się potraktowana przedmiotowo. Nie polecam.

Pani doktor jest nieuprzejma, ale gdyby była dobrym lekarzem mogłabym przymknąć na to oko. Umówiłam się do Pani doktor na wizytę online bo pilnie potrzebowałam recepty na tabletki antykoncepcyjne które biorę od lat. Pani doktor odmówiła zasłaniając się brakiem aktualnych badać cytologicznych, mimo że ostatnie badanie było robione równo rok temu. Tłumaczyłam, że jestem po leczeniu infekcji i w obecnie w trakcie okresu i nie mogę teraz zrobić cytologi a leków potrzebuje od zaraz. Pani doktor kazała sobie zrobić przerwę od leków, mówiąc, że zrobi mi to dobrze na zdrowie... Co za ginekolog uważa że miesięczna przerwa od antykoncepcji, która rozreguluje mi gospodarkę hormonalną i przyprawi o masę efektów ubocznych jest dobre dla zdrowia. Biorę antykoncepcję od kilku lat i zdażało mi się dostać receptę na tylko jedno opakowanie bo lekarz upierał się na wizytę w gabinecie, ale nigdy jeszcze nie odmówiono mi wypisania recepty w takiej sytuacji. Absolutnie odradzam.

Nie wiem skąd te negatywne opinie, aż się bałam iść na badanie. Dla mnie Pani Doktor to pełen profesjonalizm, miła i wszystko wyjaśnia w trakcie badania. Ja polecam.

Niestety muszę dołączyć do wszystkich negatywnych opinii. Teleporada u Pani doktor to jakaś porażka. Zgłosiłam się jedynie z prośba o przedłużenie skierowania i zostałam odesłana z kwitkiem. Pani doktor nie widziała podstaw do przedłużenia pilnego skierowania, mimo wcześniejszych zaleceń lekarza do regularnego wykonywania takiego badania i wykonanej wcześniej biopsji. Oznajmiła mi, że to ona jest lekarzem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem a nie ja, więc nie ma potrzeby wystawienia takiego skierowania. Coś okropnego, pacjent chce kontynuować profilaktyczne badania, żeby uniknąć strasznej choroby, a lekarz w tych czasach mówi, że jak nic nie boli to skierowania nie wystawi. Bardzo odradzam wizytę u pani doktor. Brak empatii, obcesowość i poczucie wyższości nad pacjentem.

Teleporady Pani doktor w Enel-med to porażka. Bardzo niemiła. Nie słucha o co pacjent mówi. Nie dziwię się że ma tyle wolnych terminów.

Teleporady Pani doktor w Enel-med to porażka.
Bardzo niemiła.
Nie słucha o co pacjent mówi. Nie dziwię się że ma tyle wolnych terminów.

Nieuprzejmą, obcesowa, bezduszna dla pacjentki w ciąży. Słaba komunikacja oraz niestosowne uwagi podczas wizyty. Nigdy wcześniej nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. Absolutnie nie polecam.

Tak nieuprzejmego lekarza dawno nie miałam okazji poznać. Negowanie wszystkiego co powie pacjent. Chcąc zrobić badania przed ciążą typu toksoplazmoza, dowiedziałam się, że nie ma takiej potrzeby, bo takie badania zleca się w trakcie ciąży! PS Jest to jedyny lekarz ginekolog w EnelMed który ma non stop wolne terminy na e-konsultacje i wcale po takiej rozmowie się nie dziwie.

Okropnie nieuprzejma i pretensjonalna lekarka... Szkoda, ze tacy ludzie mają udzielać pomocy i rady. Nikomu nie polecam!