lekarz Edyta Zawłocka

Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci. Bardzo dokładnie je bada. Jasno przedstawia rodzicom wyniki badań i sposób leczenia. Jest niezwykle sympatyczna, jak zresztą cały zespół ze Szpitala Bielańskiego, który opiekował się moim synem.

Pani doktor opiekowala sie moim polrocznym synem w Szpitalu Bielanskim. Mam do niej ogromne zaufanie, otrzymalam odpowiedz na wszystkie pytania i plan dzialania na pozniej. Przy tym wszystkim, zarowno pani doktor jak i pani starzystka, ktora towarzyszyla, byly bardzo zyczliwe

Pani Doktor zajmowala sie moim synkiem w szpitalu Bielańskim. Dokladnie badala (komleksowo, nie tylko osluchowo - bo tego dotyczyl pobyt w szpitalu), sprawdzala i wszystko mi tlumaczyla (po co, jakie sa opcje, jakie dzialanie itd), co bylo dla mnie bardzo istotne. Zastosowane przez nia leczenie szybko przynioslo porzadany efekt, za co bardzo jestem wdzieczna. Dodatkowo jest to bardzo pozytywna i kontaktowa Kobieta o wielkim sercu i super podejsciu do dzieci. Moj synek Ją uwielbiał. Widać też, że zależy Jej na małych pacjentach.

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor ratuje wizerunek służby zdrowia i przywraca wiarę w to, że są jeszcze lekarze, specjaliści z powołania.

Dziękuję za fachową profesjonalną opiekę szpitalną. Przemiła Pani Doktor z wesołym podejściem do małych pacjentów.

Dziękuję za fachową profesjonalną opiekę szpitalną.
Przemiła Pani Doktor z wesołym podejściem do małych pacjentów.

Bylismy w szpitalu Bielanskim dzis. Pani doctor fachowo podchodzi do sprawy i dokladnie zbadala nasze dziecko 2 razy. Przeprowadzila z nami dokladny wywiad. A 30 min wczesniej bylismy na Madalinskiego, zero kolejek ale Pani "doctor" powiedziala nam, ze jak jest skierowanie to przyjmujemy, ale nie bedziemy zbadac, wiec pojechalismy do starzej wygladajcego szpitalu Bielanskiego i mielismy szczescie. Rozumiemy dlaczego tam jest kolejka. Dziekujemy Pani doctor.

Pani doktor uratowała moje dziecko, gdyby nie Ona to.....

Pani doktor uratowała moje dziecko, gdyby nie Ona to.....

Pani doktor ma niesamowite podejście do dzieciaków. Potrafiła rozbawić mojego synka przy badaniu, jest bardzo delikatna i sympatyczna. Zleciła szybko i sprawnie wszystkie potrzebne badania, wystawiła celną diagnozę i przeprowadziła skuteczne leczenie. Serdecznie polecam.