Lekarze Ożarów Mazowiecki

{'id': 19733, 'name': u'O\u017car\xf3w Mazowiecki'} Stomatolog
                                       dr Beata Moritz

dr Beata Moritz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Moritz Beata.Gabinet stomatologiczny, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna
Spacerowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

Super miła i rzeczowa Pani doktor. Byłam już na kilku wizytach i na każdej jest wesoła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor wysłuchuje i podpytuje czy z zębami jest wszystko dobrze czy może coś nie boli dodatkowego. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty i na pewno to będzie stomatolog mojego pierwszego kontaktu z jakimkolwiek problemem, ponieważ wiem, że Pani Doktor pomoże, doradzi i ewentualnie wskaże do kogo warto iść w innym ...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Piotr Ślifirczyk

Gabinet Neurologiczny lek.med. Piotr Ślifirczyk
Szkolna 9
05-850 Ożarów Mazowiecki

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

Stanisław Łuczak

Protetyk, Stomatolog

Spacerowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo z bólem i jako jedyny z wielu obdzwonionych zgodził mnie się przyjąć i pomóc tego samego dnia i to w ciągu godziny. I to był cudowny przypadek, że tam trafiłam. Pan Doktor Łuczak jest nie tylko wspaniałym stomatologiem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego dentysty, który czyni wprost cuda. Wyleczyłam się również z traumy, którą miałam wiele lat przez innych ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Manjari Goyal-Stec

Dermatolog

Gabinet Neurologiczny lek.med. Piotr Ślifirczyk
Szkolna 9
05-850 Ożarów Mazowiecki

Pani doktor na wizycie była bardzo wspierająca, wyjaśniła rzeczowo wszystkie elementy leczenia, wykazywała zrozumienie i chęć pomocy. Poczułam się bardzo zaopiekowana z moim problemem oraz przede wszystkim poczułam duży profesjonalizm. Polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Horoszkiewicz

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim
Konopnickiej 8
05-850 Ożarów Mazowiecki

zyje 70 lat pierwszy raz spotkalam takiego lekarza jest uprzejmy,cierpliwy wyslucha pacjeta kulturalny i widac ze bardzo troskliwy. nawet przez telefon wyslucha poradzi w tym dniu niemialam wizyty ale potrzebowalam porady same walory.kompetetny. warto polecic takiego Doktora.Zyczyla bym sobie i innym takich lekarzy wszedzie w szpitalach i przychodniach serdecznie pozdrawiam

lekarz Magdalena Szczygielska

Przychodnia Stomatologiczna FLORDENT
Floriana 2 lok. U-1
05-850 Ożarów Mazowiecki

Bardzo fachowa Pani dr. Jestem zadowolona po wizycie i wreszcie wiem co mi dolega ! a byłam już u kilku okulistów.... zaangażowana, uprzejma, empatyczna. Cieszę się że trafiłam na dr. Szczygielską. Polecam, jak okulista , to tylko dr. Szczygielska.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Banasiewicz

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim Filia w Józefowie
05-850 Ożarów Mazowiecki

Profesjonalny, wniklowy i kulturalny doktor. Zawsze z uwagą słucha i udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna M

lekarz Grzegorz Kulik

Radiolog

05-850 Ożarów Mazowiecki

Lekarz godny polecenia.Fachowe podejście,pełen profesjonalizm.Poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie.Byłam u Pana Doktora na badaniu w państwowej przychodni i jestem mile zaskoczona.Oby wszyscy lekarza byli tacy.W stosunku do pacjenta miły,uśmiechnięty,przesympatyczny :)
Opinia dodana przez: Agnieszka O

lekarz Ewa Marczyńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

3-go Maja 16
05-850 Ożarów Mazowiecki

Serdecznie polecam Panią Doktor. Całe dzieciństwo byłem jej pacjentem i zawsze pomagała w trudnych sprawach. Polecam!
Opinia dodana przez: Dominik J

lekarz Stanisław Paluch

Rehabilitant

Graniczna 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

Pisałam już na innych profilach. Mam na imię Ewa, jestem z Poznania. Dzięki Panu doktorowi funkcjonuję, wychowuję dzieci.Miałam w perspektywie wózek, operację "wyciągnął" nie z tego.Zawsze będę zachwalać doktora. Jak macie Państwo problemy, wątpliwości chętnie pomogę. Wiem jaka to ulga, funkcjonować znów.

Ewelina Surdy

Ożarów Mazowiecki

Jestem b. zadowolony. Lekarz godny polecenia, pomimo trudnego ubytku dała radę bez bólu i sympatycznie. Dzięki!!!!!!
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Michał Kabacyj

Ortopeda, Traumatolog

Duchnicka 32
05-850 Ożarów Mazowiecki

Świetny lekarz, bardzo wesoły i serdeczny, cierpliwy. Operował mi dwa haluksy, pierwszy dwa lata temu a drugi w tym roku. Obie operacje zostały przeprowadzone w LuxMed w ramach NFZ. Taką opcję zaproponował mi sam lekarz. Z obu operacji jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Marta

Małgorzata Grzelak

05-850 Ożarów Mazowiecki

Fachowo, miło, rzetelnie, bez obaw o jakość. Podejście rzeczowe, obsługa b.miła. Cena - normalna, bez naciągania na nie potrzebne dodatki. Usługi dentystyczne - polecam, również małoletnim (choć tu dużo od dziecka zależy). Usługi ortodoncyjne - polecam, również małoletnim (choć tu dużo od dziecka zależy). Leczenie w gabinecie w Ożarowie Mazowieckim - miejsce schludne, zadbane i bardzo estetyczne (włącznie z toaletą) - tu brak zastrzeżeń. Higiena pandemiczna - wysoka.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Agnieszka Tryniecka

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim
Konopnickiej 8
05-850 Ożarów Mazowiecki

Pani Doktor uratowała mi życie stawiając właściwą diagnozę, gdy inni lekarze zbagatelizowali moje dolegliwości i wyniki! Podjęte zostało właściwe leczenie, które teraz kontynuują lekarze specjaliści.

lekarz Adam Bycul

05-850 Ożarów Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia i zaufania, podchodzi do pacjenta ze spokojem i sercem wysłucha, dobrze stawia diagnozę choroby, znający się na chorobie, prowadzi mnie od kilku msc. Polecam doktora Bycula.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Bernard Rabaniuk

05-850 Ożarów Mazowiecki

Pan doktor jest godny polecenia. Bardzo szybko zdiagnozował chorobę, zlecił badania i mnie operował. Odpowiada na pyatania krotko i zwieźle bez zbednych elaboratów, gdyz ceni czas innych oczekujących pacjentow. Przy tym ma poczucie humoru. Pomógł mi na cito. Polecam
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Marek Stasiowski

Internista, Radiolog

05-850 Ożarów Mazowiecki

Wspaniały fachowiec. Byłam u niego już wiele razy. Jego diagnoza potem się potwierdzała na tomografie więc bardzo wprawne oko... Zawsze staram się do niego właśnie umówić ale w Ożarowie Maz. zapisy są na pół roku do przodu 😔 Będę go szukać w innych lokalizacjach. Agnieszka

Cezar Kurkliński

Ożarów Mazowiecki

Niestety pan doktor nie bada dokladnie na wizycie w przychodni tylwo zaprasza do siebie prywatnie..malo tego...mialam ciaze zagrozoną i bole brzucha idąc na wizyte podczas nieobecnosci mojego lekarza prowadzacego..pan doktor wrecz wypedzil mnie z gabinetu twierdzac ze nic nie poradzi żebym przyszla doniego prywatnie to pogadamy...NIE POLECAM...

lekarz Andrzej Rutkowski

05-850 Ożarów Mazowiecki

Pan Doktor zawsze służy pomocą, bardzo kompetentny. Zawsze pomoże, wie co robi, zawsze pomoże, szybko i skutecznie. Polecam.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Jolanta Brzozowska-Fyk

Majewskiego 6
05-850 Ożarów Mazowiecki

Szczerze polecam Pania Doktor! Bylam juz na trzech wizytach u Pani doktor w przychodni przy szpitalu w Pruszkowie i moge sie wypowiadac tylko w superlatywach. Pani doktor poswiecila mi duzo czasu na pierwszej wizycie - przeprowadzila wywiad, zapoznala sie z moimi poprzednimi badaniami i zbadala mnie. Wreszcie lekarz zainteresowany pacjentem i chcacy pomoc, po ludzku. Jest lekarzem starszej daty, z duza wiedza i doswiadczeniem, i mysle ze to pomoglo jej ...
Opinia dodana przez: Anna