lekarz Elena Popławska-Kłak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo polecam Panią doktor chodzę do niej już 12 lat i dalej będę chodziła. Przy pierwszej ciąży mi pomogła tak jak i teraz przy drugiej również. Miła, sympatyczna a przede wszystkim zna się na tym co robi.

Wspaniała Pani doktor .Jezeli ktoś szuka kompetentnego lekarza.z.ogromna wiedza bez wahania moge polecic w stu procentach .Najlepsza Pani ginekolog u jakiej do tej pory bylam .Miła ciepła kobieta .Lekarz z powolania

Bardzo polecam Panią doktor Popławską! Wspaniała kobieta, która jest wybitnym ginekologiem. Bardzo mocno mi pomogła.

Bardzo dobra pani doktor operowała mnie fachowo wytłumaczyła historie choroby miła polecam wytłumaczy wszystko cierpliwość ma odpowie na każde pytanie

Pani Doktor jest cierpliwą osobą, bardzo miłą o niesamowitej wiedzy. Jestem jej regularną pacjentką, pomogła mi w wielu sprawach, mam do niej pełne zaufanie. Dziękuję!

Dziękuję Pani Doktor za pomoc! Miałam u Dr Popławskiej zabieg (zabieg z gatunku ginekologii estetycznej) przy użyciu lasera Mona Lisa - TO NAPRAWDĘ DZIAŁA, nie będę się wdawać w szczegóły z oczywistych względów, ale pierwsze efekty już widać po paru dniach.

Serdecznie polecam dr Popławską - prowadziła moją ciążę, a potem odbierała poród w szpitalu w Ząbkowicach. Tak szczerze mówiąc byłam zaskoczona pozytywnie jakością tej placówki (jak nie w Polsce). Doskonała opieka ze strony Pani Doktor, miła, kompetentna profesjonalistka.

Pani Popławska jest zdecydowanie najlepszym lekarzem u jakiego byłam. Bardzo miła, profesjonalna, doskonale wszystko wytłumaczy w razie wątpliwości. Przede wszystkim - operuje na nowym sprzęcie - takiego USG jeszcze nie widziałam. Prowadziła moją trzecią ciążę i na pewno jest godna polecenia.

Prowadziła moją trzecią ciążę i na pewno jest godna polecenia.

nie znam innego tak fantastycznego lekarza. pani doktor prowadzila moje dwie ciaze i zawsze miala dla mnie duzo czasu, odpowiadala na kazde moje pytanie, cierpliwie tlumaczyla wszysko, zawsze byla usmiechnieta i opanowana. naj, naj,i jeszcze raz naj

JEST NAJLEPSZA ,SPOKOJNA WYWAZONA,I WIE CO ROBI!!!

JEST NAJLEPSZA ,SPOKOJNA WYWAZONA,I WIE CO ROBI!!!