lekarz Eleonora Kinal

Szczerze odradzam. Ta Pani ma zaniedbany gabinet, rękawiczki do badania to takie jak do farbowania włosów, spoufala się z pacjentkami, wmawia choroby, których nie ma, ogląda jak się rozbieram... wszystko jakieś dziwne. To, że jest miła i uśmiechnięta nie czyni z niej lekarza!

bardzo mila i uprzejma,ale ta cala aura tego gabinetu i te metody jakies takie brrrrrr

dobra, cierpliwa lekarka, tłumaczy jasno problemy zwiazane z leczeniem

dobra, cierpliwa lekarka, tłumaczy jasno problemy zwiazane z leczeniem

Bardzo kochana Pani Ginekolog.Lecze sie u niej od czasow studiow, to bedzie ok 12 lat. Wyleczyla mnie juz wiele razy z roznych chorobsk.Bardzo polecam.

kobieta skończyła się leczyć X lat temu i od tej pory nie poszerza wiedzy. wszystkim wmawia HPV nawet mojej znajomej dziewicy. dziwaczka. bardzo mila ale niestety nie kompetentna