lekarz Eligiusz Stamirowski

Psychiatra

Jeśli ktokolwiek zastanawia się na pójściem do dr. Eligiusza Stamirowskiego to nie ma powodów do obaw.Doktor niesamowicie kompetentny,uprzejmy,dokładny.Kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta.Na samym początku wzbudził moje zaufanie i poświęcił mi bardzo dużo czasu.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora.

Pan Eligiusz Stamirowski jest lekarzem godnym polecenia. Bez względu na rodzaj przypadłości stara się pomóc pacjentowi. Jest zdecydowanie psychiatrą z powołania. Można zadzwonić do Pana doktora o każdej porze dnia i nocy z każdym problemem związanym z chorobą, a zapewniam, że udzieli odpowiedniej porady! Jestem bardzo zadowolona, że akurat ten lekarz mnie leczy!

Pan Eligiusz jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Chętnie pomaga swoim pacjentom, dzięki niemu jestem teraz lepszym człowiekiem. Pozdrawiam i polecam pana E.

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem doktorem.Bardzo uprzejmy,potrafi słuchać,uważam że jest godny polecenia.

Znakomity fachowiec, spokojny i bardzo uprzejmy, bardzo kompetentny i bardzo pomocny.

fachowiec specjalista z najwyzszej polki.merytoryczne podejscie pozbawione merkantylnych pobudek charakterystycznych wielu specjalistom z branzy.bezwglednie rekomenduje

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Stargard Szczeciński"?

NZOZ Eskulap sp z.o.o
Jana Pawła II 5 lok. 19
74-200 Pyrzyce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GINEA 1"
Mickiewicza 20a
NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
ulica Podhalańska 8b/3
70-452 Szczecin
Centrum psychologiczno-terapeutyczne Carpe Diem
Pocztowa 35/1
70-357 Szczecin
Punkt Zdrowia Psychicznego "PSYCHE"
Przecław 58
72-005 Warzymice