lekarz Eligiusz Stamirowski

Psychiatra

Pan Eligiusz Stamirowski jest lekarzem godnym polecenia. Bez względu na rodzaj przypadłości stara się pomóc pacjentowi. Jest zdecydowanie psychiatrą z powołania. Można zadzwonić do Pana doktora o każdej porze dnia i nocy z każdym problemem związanym z chorobą, a zapewniam, że udzieli odpowiedniej porady! Jestem bardzo zadowolona, że akurat ten lekarz mnie leczy!

Jeśli ktokolwiek zastanawia się na pójściem do dr. Eligiusza Stamirowskiego to nie ma powodów do obaw.Doktor niesamowicie kompetentny,uprzejmy,dokładny.Kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta.Na samym początku wzbudził moje zaufanie i poświęcił mi bardzo dużo czasu.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora.

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem doktorem.Bardzo uprzejmy,potrafi słuchać,uważam że jest godny polecenia.

Pan Eligiusz jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Chętnie pomaga swoim pacjentom, dzięki niemu jestem teraz lepszym człowiekiem. Pozdrawiam i polecam pana E.

Znakomity fachowiec, spokojny i bardzo uprzejmy, bardzo kompetentny i bardzo pomocny.

fachowiec specjalista z najwyzszej polki.merytoryczne podejscie pozbawione merkantylnych pobudek charakterystycznych wielu specjalistom z branzy.bezwglednie rekomenduje