dr Eliza Chudziak

2,9

Nie polecam. Niestety lekarz nie zna podstawowych praw pacjenta oraz aktualnych wymogów dotyczących COVID

Bardzo dobry lekarz nie narzekam z doswiadczeniem.Abysmy takich lekarzy spotykali zawsze przy leczeniu,powinni inni lekarze brac przyklad z Pani doktor.Tyle w temacie.

Bardzo niemiła pani. Niekompetentna, niesłuchająca pacjenta. Zdecydowanie powinna przejść na emeryturę. Zdecydowanie odradzam.

Nigdy w życiu nie polecę tej Pani. Zwróciłam się do niej z bólem brzucha, lekarka zamiast chociażby mnie zbadać, powiedziała że nie jest moim lekarzem rodzinnym i nie może za mnie wziąć odpowiedzialności w leczeniu, ale gdybym pojechała do innej placówki i uzupełniła oświadczenie że chce ją na rodzinną i wróciła to będzie mogła mnie leczyć. Dodatkowo powiedział, że pewnie brzuch mnie boli bo stosuje antykoncepcje bo nie mam dzieci. Skandal nie polecam, oficjalna skarga już w tej sprawie poszła i serdecznie odradzam każdemu!

Potwierdzam, Pani doktor powinna już przejść na emeryturę. Może była dobrym lekarzem, natomiast teraz widać, że wiek zrobił swoje. Niestety komputeryzacja stanowiska pracy lekarza troszkę przerasta i wydawałoby się podstawowa i krótka wizyta (u innych lekarzy max 10 minut) trwała ponad pół godziny.

Potwierdzam, Pani doktor powinna już przejść na emeryturę.
Może była dobrym lekarzem, natomiast teraz widać, że wiek zrobił swoje.

Najgorsza pediatra jaka mogłam spotkac. nie ma podejścia do pacjentów.. Ta "pani" powinna już przestać leczyć i przejść na emeryturę.

bylismy jedynie na szczepieniach polecam max poswieconego czasu podejscie do dziecka rewelacja mila ciepla

Bardzo dobry lekarz, leczę się u Pani doktor od wielu lat, całą rodziną

Bardzo dobry lekarz, leczę się u Pani doktor od wielu lat, całą rodziną

Bardzo kompetentny lekarz, od wielu lat jest naszym lekarzem rodzinnym i pediatrą. Zawsze tłumaczy, doradza. Nie wypisuje zbędnych lekarstw.

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Świetnie rozpoznaje choroby wieku dziecięcego. Jednak moim zdaniem do niektórych chorób i ich objawów podchodzi zbyt rutnowo. Leczy objawy,a nie szuka przyczyn.