lekarz Eliza Groman

Psychiatra

Miałam Zaszczyt i Przyjemność poznać oraz mieć kontakt z Zacną Panią Doktor Elizą Groman.Pani Doktor jest Lekarzem Fachowcem Wielkiej Klasy.Pani Doktor to Lekarz z powołania .Pani Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,Wybitny Specjalista.Pani Doktor jest Uprzejma,Konkretna, Empatyczna,Pani Doktor Wspiera osoby niepełnosprawne.Pani Doktor nie Odmawia Pomocy pacjentom.Pani Doktor Bardzo Dobrze dobiera środki farmakologiczne,Pani Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku.Pani Doktor pomimo swojej odpowiedzialnej pracy nigdy nie jest zmęczona,Zawsze znajduje czas dla pacjentów..Gorąco i Szczerze Polecam.Dziękuje za Wszystko pacjentka Oddział a Dorota Żaczek ze Zgierza