mgr Eliza Kądziołka-Pudełko

Psycholog

Gorąco polecam Panią Elizę. Korzystam z jej pomocy od 4 lat i zawsze jestem zadowolona z tej pomocy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Ciepła, spokojna, wyrozumiała, uśmiechnięta :), napawa innych swoim optymizmem i człowiek wychodzi z gabinetu z pozytywnymi emocjami. A przecież w dużej mierze o to chodzi u tego rodzaju specjalisty. Jeszcze raz polecam.

Pani Psycholog godna polecenia każdemu,kto szuka fachowej porady, ludzkiego podejścia, rzetelnej wiedzy, pomocy w rozwiązaniu nie tylko problemu,ale i przyczyny tego problemu.To psycholog, który nie patrzy na zagarek, bo następny pacjent w kolejce,ale poświęca swój czas i uwagę, bo chce pomóc, bo robi to z pasją w tym zawodzie, bo ma powołanie. Pani Eliza jest miła,sumienna, punktualna, ma podejście do małego-ważnego i szczególnego pacjenta , a także do nas rodziców.Nie boję się pytać, gdy mam wątpliwości, gdy są dla mnie niejasności- bo wiem,że nie tylko wyjaśni w sposób dla mnie zrozumiały, ale przede wszystkim poradzi rozwiązanie, zrozumie mnie jako psycholog- matka, bo też ma dzieci.Syn nie boi się spotkań,rozmów, badań psychologicznych, bo lubi swoją Panią, a ja widzę,że warto było szukać naprawdę bardzo dobrego specjalisty wśród "wielu dobrych".

Wszystkie opinie zostały napisane jak wynika z dat w ciągu 2 dni.Wniosek jeden - pisała je jedna osoba.Autoreklama?

Pani Eliza jest bardzo miłą osobą. Umie naprawdę pomóc osobie. W moim przypadku bardzo mi pomogła i jestem jej wdzięczna za to że pomogła mi wyjść z problemów. Miałam i mam nadal do Pani Elizy bardzo duże zaufanie. Wiem że mogłabym iść do Pani Elizy z każdym problemem a Pani Eliza chętnie udzieli mi pomocy. Zawsze chętnie poświęca swój czas i całą siebie aby pomóc. Jestem bardzo zadowolona. Pani Eliza pomogła mi odzyskać pewność siebie i sprawiła że zaczęłam się uśmiechać i cieszyć z życia. Polecam Panią Elizę również swoim przyjaciołom którzy mają problem.

Pani psycholog kompetentna, rzetelnie podchodzi do tematu, problem choroby wyłożony szczegółowo a co najważniejsze zrozumiale. Prowadzone dodatkowe badania, testy psychologiczne, otrzymałam bardzo obszerną opinię na piśmie na moją prośbę. Pani bardzo uprzejma i wzbudzająca zaufanie, co ułatwia współpracę z tego typu specjalistą. Super kontakt i podejście do dzieci! Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam!!!

WITAM MIAŁAM PRZEZ DŁUŻSZY CZAS KONTAKT Z PANIĄ ELIZĄ ZAJMOWAŁA SIĘ MOIM SYNEM.JEST KOMPETENTNĄ OSOBĄ WIDAĆ,ŻE ROBI TO CO LUBI DO KAŻDEGO PACJENTA PODCHODZI INDYWIDUALNIE.JA I SYN BARDZO BYLIŚMY Z TYCH WIZYT ZADOWOLENI BARDZO NAM DUŻO DAŁY I MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIE PANIĄ ELIZIE POLECIĆ KAŻDEJ OSOBIE KTÓRA BĘDZIE POTRZEBOWAŁA POMOCY.

Moja córeczka bała się chodzić do szkoły. Zajęcia prowadzone przez panią psycholog bardzo jej pomogły. Teraz już nie ma takich problemów. Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u psychologa. Naprawdę mi one pomagają. Zdecydowanie polecam!

Pani Eliza Kądziołka-Pudełko to osoba wzbudzająca zaufanie, a przede wszystkim profesjonalna.Stwarza poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Ja korzystałam z jej terapii jako osoba dorosła. Dzięki niej poradziłam sobie ze swoimi problemami bez prochów. Łajka.

Łajka.

Znakomita Pani doktor,miła i sympatyczna.Ma bardzo dobre podejście do mojego syna,zawsze wychodzi od Niej z gabinetu uśmiechnięty,wychwalony i zadowolony.Bardzo pomaga mnie i co ważniejsze mojemu synowi w wyjściu na prostą... Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Myślenice"?

Centrum Psychoterapii
Pardyaka 5/4