dr n. med. Eliza Kompf

Laryngolog

Dawno nie spotkałam tak empatycznej lekarki jak Pani Doktor. Przyjechałam z zatkanym uchem, które bolało,ze ledwo zdołała spojrzec przez wziernik. Na początek zapisała kwas borny i masc z antybiotykiem, aby wyleczyć obrzęk, niestety nie przeszło, po dwóch dniach mogłam przyjechać drugi raz i zapisała antybiotyk, po którym obrzęk zniknął i możliwe było płukanie ucha. Znowu słyszę i nic nie boli. Bałam się plukania ucha i słynnych haczyków, a okazało się, że ona haczyków nue potrzebuje. Sympatyczna, spokojna i bardzo kompetentna. Polecam! Byłam na NFZ w przychodni Finezja w Suchym Lesie!

Witam, Zgłaszam skargę na panią "doktor" Laryngolog Elizę Kompf! Wielka specjalistka od łaski. Która raczyła spojrzeć w ucho z wielkim bólem i nic nie widzieć. To ucho jest "czyściutkie" zarzekała się lekarka. "Może wpadła Pani wata do środka?" i zaznaczam nic nie widziała! Przepłukała ucho raz, przepłukała ucho po raz drugi, kolejny i kolejny, rezultat? "Niech Pani spojrzy; woda jest czysta". KPINY! Zapisała leki po raz drugi i stwierdziła, że nic więcej Ona zrobić nie może. Zapytano ją "czy w uchu jest jakiś wyciek?", odpowiedziała po raz kolejny, że "ucho ...

Witam,
Zgłaszam skargę na panią "doktor" Laryngolog Elizę Kompf! Wielka specjalistka od łaski. Która raczyła spojrzeć w ucho z wielkim bólem i nic nie widzieć. To ucho jest "czyściutkie" zarzekała się lekarka. "Może wpadła Pani wata do środka?" i zaznaczam nic nie widziała! Przepłukała ucho raz, przepłukała ucho po raz drugi, kolejny i kolejny, rezultat? "Niech Pani spojrzy; woda jest czysta". KPINY! Zapisała leki po raz drugi i stwierdziła, że nic więcej Ona zrobić nie może. Zapytano ją "czy w uchu jest jakiś wyciek?", odpowiedziała po raz kolejny, że "ucho jest czyściutkie!" I nic tam absolutnie nie widzi! Po zaledwie 1.5h pojechałam do innego LEKARZA LARYNGOLOGA. Gołym okiem zauważył wyciek ropny w uchu, w stanie bardzo poważnym! Spojrzał na gardło, do nosa i po raz kolejny do ucha ze sprzętem specjalistycznym i potwierdził swoją tezę! Ucho muszę leczyć od 6 do 10 tygodni, zauważył również naruszenie błony bębenkowej. Zapisał leki na każdą z tych dolegliwości.

Upraszam się o zwrócenie uwagi na Elizę Kopmf, lekarza dzięki któremu moje ucho mogłoby być uszkodzone na resztę mojego życia!!! Nieprawidłowy ruch przepłukania ucha! Jeśli Pani nie zna się na swojej dziedzinie laryngologicznej, to proszę nie przyjmować klientów!!! Mogła doprowadzić do stanowczego uszkodzenia słuchu w uchu prawym! Taki lekarz z pewnością powinien przestać pracować. Zachowanie Pani doktor było naganne, a jej umiejętności laryngologiczne tragiczne. OSOBA, która zdecydowanie ma problemy ze słuchem i WZROKIEM! Nie powinna leczyć chorych pacjentów! Zarzekając się i wciskając nieprawidłowe dolegliwości, którym mogła zrujnować życie drugiej osobie! Bardzo zawiodłam się na Państwa Przychodni.

Zażenowana PACJENTKA

Pani dr Eliza Kompf mnie po prostu urzekła - żaden lekarz nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi podczas jednej wizyty co Pani dr. Spodobało mi się jej holistyczne podejście do pacjenta - wypytałam mnie nie tylko o przebyte choroby ale i to co robię, czy pracuję pod wpływem stresu...Jest lekarzem zdecydowanie preferującym naturalne metody leczenia, co bardzo mi odpowiada. No i - co najważniejsze - teraz jestem zdrowa :) Polecam z całego serca!