Eliza NowakEliza Nowak - zdjęcie profilowe

Eliza Nowak

Podolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Bardzo się cieszę ze trafiłam do pani dr. Długo się zastanawiałam nad wizytą, próbowałam się sama leczyć, znaleźć jakieś domowe sposoby, teraz żałuje że tak długo zwlekałam. trzeba było się umówić na wizytę pare miesięcy temu i mieć problem z głowy. Polecam pania dr. niezwykłe podejście do pacjenta

Ogromnie się cieszę, że po latach zmagań trafiłam do Pani Elizy. Dzięki jej fachowej pomocy moje stopy odzyskały zdrowie, siłę i doskonały wygląd, a sympatyczna atmosfera powoduje, że z chęcią wraca się do gabinetu.

Wciąż poszukujesz "Podolog Poznań"?

Klinika Stóp
ul. Rumcajsa 2A gab. nr 8 (piętro I)
60-195 Poznań