Eliza NowakEliza Nowak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

Eliza Nowak

Podolog

Po każdej wizycie wychodzę pełna wiedzy i świadomości jeśli chodzi o leczenie oraz możliwości jakie daje obecna technologia. Jestem pod dużym wrażeniem wyposażenia gabinetu, wszystkie know how na rynku i nowoczesne metody leczenia. Właściwie to już nie gabinet, a klinika. Plusem ogromnym jest też to, że nie jestem pacjentem X i zawsze mogłam konsultować telefonicznie swoje obawy i pytania podczas leczenia.

Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu pani Elizy. Pełen profesjonalizm i przyjemna i miła atmosfera.Polecam gorąco ten gabinet ❗️❗️❗️

Zdecydowanie polecam Panią Elizę. Trafna i szybka diagnoza, profesjonalne podejście do pacjenta. Dużo empatii i cierpliwości. Przemiła atmosfera, a co najważniejsze skuteczność w działaniu! Z całego serca polecam leczenie pod opieką Pani Elizy.

Szczerze polecam! Mój przypadek podlegał bardziej opiece chirurga niż typowemu gabinetowi podologicznemi. Jednak lekarze nie chcą babrać się w ranach typu odleżyny i zostawiają pacjenta samego na lodzie. Pani Eliza nie zwykła pozostawiać pacjentów bez opieki, więc zajęła się żmudnym zadaniem wygojenia moich ran. Dodatkowo wspierała mnie psychicznie, gdy systematycznie pojawiały się u mnie inne dolegliwości. Walczyła również o zachowanie mojego poczucia kobiecości, gdy amputowano mi palce stóp. Sama, na własną rękę podjęła mój temat z firmą robiącą protezy. Dodatkowo, choć nie miała tego w swoich usługach, wykonała dla mnie ...

Szczerze polecam!
Mój przypadek podlegał bardziej opiece chirurga niż typowemu gabinetowi podologicznemi. Jednak lekarze nie chcą babrać się w ranach typu odleżyny i zostawiają pacjenta samego na lodzie. Pani Eliza nie zwykła pozostawiać pacjentów bez opieki, więc zajęła się żmudnym zadaniem wygojenia moich ran. Dodatkowo wspierała mnie psychicznie, gdy systematycznie pojawiały się u mnie inne dolegliwości. Walczyła również o zachowanie mojego poczucia kobiecości, gdy amputowano mi palce stóp. Sama, na własną rękę podjęła mój temat z firmą robiącą protezy. Dodatkowo, choć nie miała tego w swoich usługach, wykonała dla mnie podkładkę do buta, gdy po operacji okazało się że wydłużono mi kończynę i doszło do zaburzenia symetrii ciała. Wykazała się szczególną kreatywnością i chęcią pomocy. Wcisnęła mnie w i tak już napięty grafik i poświęciła wiele czasu i materiałów na rozwiązanie mojego problemu. Pani Eliza jest bardzo oddana swojej pracy. Wkłada w nią dużo zaangażowania i szczerej pasji. Każdy pacjent jest dla niej indywidualnym przypadkiem i poświęca mu należytą uwagę.

Bardzo polecam Panią Elizę. Jest zaangażowana w swoją pracę, kompetentna. Odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo omawiając istniejący problem. Możliwość kontaktu telefonicznego i dalszej konsultacji leczenia. Bardzo polecam!

Pani Doktor bardzo kompetentna, każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dokładnie tłumaczy etapy leczenia. Odpowiada na wszystkie pytania i wykazuje dużą dozę cierpliwości przy leczeniu małych pacjentów. W szczególnych przypadkach możliwość kontaktu telefonicznego i konsultacji leczenia. Duże zaangażowanie ze strony Pani Doktor. Polecam.

Super szybka i fachowa pomoc przy okropnie złamanym paznokciu. Najważniejsze że wszystko zrobione profesjonalne. Polecam.

Polecam Panią Elizę Nowak, to znakomity specjalista i ma bardzo dobre podejście do trudnego przypadku i młodego pacjenta. Skutecznie udzieliła pomocy i wyleczyła stan zapalny przy paznokciach. Nie było to łatwe a przy tym miała (godne podziwu) dużo cierpliwości do słabo współpracacujacego pacjenta. Pełny profesjonalizm, jasne i czytelne omówienie problemu i dalszych działań, elastyczność w organizacji wizyt i udzielenia pomocy. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Polecam Panią Elizę Nowak! Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i z przeprowadzenia leczenia. Szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że tak szybko uda się usunąć problem wrastajacych paznokci i z tak dobrym efektem. Stan zapalny nie rokował najlepiej. Ale Pani Eliza poradziła sobie mimo, że pacjent nie był skory do współpracy. Bardzo dobry specjalista i, profesjonalizm, elastyczność i wyjątkowe podejście do młodzieży. Bardzo dziękuję za pomoc i szczerze Panią polecam!

Polecam Panią Elizę Nowak!

Zawsze pomocna, ze słuszna diagnoza, z duża cierpliwością. U syna świetnie dobrane wkładki, u córki jako jedyna zaangażowała się w rozwiązanie problemu ze stopami.