Elizabeth Bourion

Dermatolog

2,9

Ludzie, którzy nie stosują się do wszystkich zaleceń, które daje lekarz nigdy się nie wyleczą. Potrzeba czasu i cierpliwości. Ja leczyłam się 3 lata w czasie których zażywałam systematycznie leki, piłam zioła oraz naświetlałam się. Pani Bourion to świetny specjalista. Ona jedyna dała mi nadzieje na wyleczenie się oraz poświęciła mi sporo czasu. Jestem zdrowa od pięciu lat, choroba nie powraca.

Jestem zdrowa od pięciu lat, choroba nie powraca.

Pani nie leczy, a zleca kosztowne badania, nie jest dermatologiem tylko kosmetyczką, nie znam osób wyleczonych http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=737&highlight=bourion

leczylam sie pnad trzy lata. zadnych efektow,masa pieniedzy w bloto

leczylam sie pnad trzy lata. zadnych efektow,masa pieniedzy w bloto

Pani Bourion wzbudza zaufanie zajmuje się leczeniem bielactwa jednak lekarzem nie jest tylko kosmetologiem.