lekarz Elrzbieta Nowicka-Bursa

2,6
2,9
2,7
2,7

Byliśmy z noworodkiem na pierwszej wizycie u pani doktor. Wrażenia zdecydowanie pozytywne. Bardzo miła i delikatna dla malucha. Dokładnie przebadała dziecko i udzieliła wyczerpującej porady na temat szczepień. Polecam!

Moim zdaniem ta lekarka jest ok. Mam bardzo chorowita córeczkę i z przychodni tylko ona jedna radzi sobie z wyciągnięciem jej z choroby. Moje dziecko ma astmę oskrzelowa wiec nie jest tak łatwo jej wyleczyć. A poza tym zawsze jest miła, tłumaczy mi wszystko i daje dobre rady.

Zdecydowanie nie zgodze sie z poprzednimi opiniami, leczyłam u Pani doktor córke teraz chodze także z wnuczką zawsze ale to zawsze jest ona zbadana od stóp do głowy i nic nie umknie Pani doktor , zawsze ma dla nas czas aby wyjasnic mi wszystko krok po kroku i zawsze odpowie na wszystkie moje pytania a przedewszystkim ma cierpliwośc przy badaniu wnuczki a nie zawsze jest to łatwa sprawa.Zawsze gdy Pani dokor ma watpliwosci kieruje nas do specjalisty a pozatym stara sie nam pomoc i niejednokrotnie pomagała nam z wlasnej inicjatywy nie za pieniadze tylko tak od siebie poprostu w leczeniu córki i wnuczki .

Tra-ge-dia. Byliśmy raz u tej pani i więcej nie pójdziemy. Badając córkę nie wykonała połowy, ba! nawet jednej trzeciej tego, co lekarz rutynowo wykonuje przy badaniu malucha. Gdyby coś się działo z małą (ma kilka tygodni) niczego by nie wykryła, bo nie chciała wykryć. Chyba ta Pani minęła się z powołaniem. Po prostu jej nie zależy.

Przestrzegam wszystkich rodziców przed tą panią, ma olewczy stosunek do leczenia dzieci, niejednokrotnie mojego synka nie wyleczyła skutecznie, a poszłam do niej tylko dlatego,że są zawsze numerki na wizytę, bo nikt najwyraźniej nie chce do niej przychodzić, ale miarka się przebrała, kiedy to moj synek mogł trafic do szpitala z powodu tak wielkiej niekompetencji tej pani, rozmawiając z innymi mamami, wiem,ze wobec ich dziewci też były niedopatrzenie i niesuteczne leczenie ze strony pani Nowickiej.

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000