lekarz Elwira Chrzanowska

1,6
1,4
1,3
1,3

Nigdy w życiu nie spotkałam tak chamskiego lekarza. Pani była wielce niezadowolona, że przyszłam na wizytę i zajmuję jej czas. Poza tym stwierdziła, że skoro miałam zoperowane zatoki w szpitalu to powinnam tam się leczyć a nie u niej.

Moja opinia o dr Chrzanowskiej jest diametralnie różna od wszystkich wcześniejszych. Zostałam wysłuchana z uwagą, bardzo starannie i bez pośpiechu zbadana, a po badaniu lekarka wszystko mi wyjaśniła. Była też bardzo miła. Jest to doświadczona i kompetentna specjalistka, polecam ją z przekonaniem.

Mogę tylko podpisać się pod wszystkimi powyższymi wypowiedziami. Bardzo arogancka Pani i nie pomaga w leczeniu. Nie słucha pacjenta, nie chce pomóc, szybko wyprasza z gabinetu. Nie polecam.

Podzielam zdanie przedmówców chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Ta Pani nie powinna być lekarzem, po dzisiejszej wizycie zmuszony jestem jeszcze raz udać się na konsultacje z innym laryngologiem. Uprzedzam że ta Pani przyjmuje teraz w Amodencie przy ul. Dzieci Warszawy. Zamiast skupić się na moim problemie to od progu atak, bo wszedłem do gabinetu w .... kurtce. A według pani doktor do gabinetu w kurtce wchodzą osoby nienauczone kultury, po czym zostałem obrażony Ja oraz moja rodzina. Badanie zaczęło się dopiero po zwróceniu przeze mnie po raz kolejny uwagi ...

Podzielam zdanie przedmówców chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo.
Ta Pani nie powinna być lekarzem,
Uprzedzam że ta Pani przyjmuje teraz w Amodencie przy ul. Dzieci Warszawy.
A według pani doktor do gabinetu w kurtce wchodzą osoby nienauczone kultury, po czym zostałem obrażony Ja oraz moja rodzina. Badanie zaczęło się dopiero po zwróceniu przeze mnie po raz kolejny uwagi że przyszedłem do niej po to żeby się leczyć, a nie prowadzić głupie dyskusje.
Dodatkowo usłyszałem wyraz niezadowolenia że przyjeżdżają do niej pacjenci spoza Ursusa. SKANDAL.

Niestety, muszę z ogromną przykrością zgodzić się z pozostałymi opiniami na temat dr Elwiry Chrzanowskiej. Jest to dla mnie sytuacja tym bardziej niekomfortowa, że sama jestem lekarzem - uważam, że osoby takie jak dr Chrzanowska przynoszą ujmę naszej profesji. Zapisałam się na wizytę do niej w Przychodni Profesorsko - Ordynatorskiej "Alfa - lek" na Nowym Świecie z powodu nasilonych objawów infekcji górnych dróg oddechowych. Gdy weszłam do gabinetu pani dr stała do mnie tyłem i mamrotała coś pod nosem, po czym odwróciła się i natychmiast zwróciła mi uwagę, że śmię ...

Zapisałam się na wizytę do niej w Przychodni Profesorsko - Ordynatorskiej "Alfa - lek" na Nowym Świecie z powodu nasilonych objawów infekcji górnych dróg oddechowych. Gdy weszłam do gabinetu pani dr stała do mnie tyłem i mamrotała coś pod nosem, po czym odwróciła się i natychmiast zwróciła mi uwagę, że śmię przebywać w jej gabinecie w okryciu wierzchnim(parka). Wyjaśniłam uprzejmie, iż pozostaję w owym okryciu, ponieważ jestem chora i jest mi zimno i gorąco na zmianę. Wyglądała na niezmiernie zdziwioną tym faktem. Dalej nie było lepiej. Chamstwo, brak kompetencji i ogólnie dziwny kontakt z pacjentem - tak w skrócie mogę określić podejście tej kobiety. Pod koniec wizyty zostałam rozłożona na łopatki stwierdzeniem, że "infekcja potrwa tydzień, ale ja pani dam 3 dni zwolnienia, bo do dłuższego nie ma wskazań. a poza tym są kontrole z ZUS-u". Czyli - 2 dni mam sobie chodzić chora. Nadmienię , że w trakcie wizyty powiedziałam dr Chrzanowskiej, że jestem lekarzem, dzięki czemu jakby złagodniała i zaczęła mnie słuchać. Aż strach pomyśleć, jaki byłyby nasz kontakt, gdybym była zwykłym śmiertelnikiem. Nie obyło się jednak bez komentarza ze strony pani dr "jak to, lekarz, i nie wie, jak się leczyć? A jaka specjalizacja? Acha, psychiatria...No tak, to wiadomo..."
Podsumowując: wyrzuciłam właśnie 130 zł w błoto, bo tyle kosztuje wizyta u tej przeuroczej osoby, która poza witaminą C w dużych dawkach nie wymyśliła absolutnie niczego, na co sama bym nie wpadła ( w przeciwieństwie do laryngologów u których bywałam dotychczas), chociaż trzykrotnie powtarzałam, że infekcje tego typu mają u mnie charakter nawracający oraz, że jestem alergikiem, co dodatkowo je nasila.
W przychodni "Alfa - lek " pracują jeszcze dwie inne Panie laryngolog, bardzo profesjonalne i miłe w kontakcie. To tak dla równowagi. Jednak tej kobiety stanowczo nie polecam. Radzę omijać szerokim łukiem.
Anka

Potwierdzam opinie o tej lekarce. Byłam w przychodni w Ursusie -Amodent, Pani jest bardzo nieprzyjemna,obcesowa, arogancka, nie słucha pacjenta, myślę, że ze swoim podejściem do pacjenta to powinna zostać patologiem. Jeszcze przed badaniem stwierdziła, że sobie zawdzięczam ból ucha i stan zapalny - oczywiście patyczki. Przećwiczyła mnie też z receptami -dwukrotnie wracałam do przychodni po uzupełnienie recepty, za każdym razem czekając około 1,5 godziny na przyjęcie przez Panią doktor. Dodam, żę wszystkiego doświadczyłam przy ogromnym bólu ucha, głowy, temperaturze. Koszmar trwał 2 dni bo nie miałam aktualnie podstemplowanej książeczki zdrowia (tak jak bym mogła przewidzieć chorobę)- nie pomogły wyjaśnienia, że przychodnia zobowiązała mnie do dostarczenia aktulanej książeczki w ciągu 7 dni.
Jeszcze raz potwierdzam- ta lekarka to osoba małoduszna,wręcz nieludzka, brrrr.

Bardzo,bardzo NIE polecam. Brak wspolczucia i cynizm. Podejscie typu: nie musze badac i tak wiem co dolega bo jestem lekarzem. Dowiedzialam sie,ze zasluzylam na zapalenie krtani bo jak ktos duzo gada to tak ma/ pracuje glosem/.Ignorowala to co mowilam - dostalam za slebe leki, nie dzialaly. Po 2 tygodniach inny lekarz zapisal mocniejsze nie mogac sie nadziwic co przepisano mi wczesniej.Przez pomylke ta pani dostala druga szanse ale nic sie nie zmienilo w jej podejsciu do pacjenta

Tragedia, chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Złożyłam skargę do rzecznia praw pacjenta przy NFZ.

Nie, nie i jeszcze raz nie! Po wizycie u tej Pani ogłuchłam totalnie!

Nie, nie i jeszcze raz nie! Po wizycie u tej Pani ogłuchłam totalnie!

SKANDAL!!!! Nie wiem kto tej kobiecie dał dyplom lekarza!!!! Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Nie dość, że kompletnie się nie zna, to jeszcze jest chamska, opryskliwa, zarozumiała i mogłabym wymieniać jeszcze długo. NIGDY W ŻYCIU nikogo bym jej nie poleciła!!! Zamierzam złożyć skargę do Naczelnej Izby Lekarskiej. Robi łaskę, że cokolwiek zrobi!!! Dobra jest tylko w mądrowaniu się!!!