lekarz Elwira Kowalik

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor Elwirze za wspaniałą opiekę w szpitalu w Czeladzi nad naszą 96-letnią mamusią Janinką. Pani doktor jest wspanialym lekarzem, traktuje swoich pacjentów ze szczególną troską, nawet w tak nerwowym i trudnym czasie jaki mamy teraz przez koronawirusa. Jeszcze raz bardzo dziekujemy za opiekę nad "słodziakiem" Dziękujemy również sanitariuszom z pogotowia w Czeladzi.

Jeszcze raz bardzo dziekujemy za opiekę nad "słodziakiem"
Dziękujemy również sanitariuszom z pogotowia w Czeladzi.

Pani Doktor Elwira jest lekarzem pełnym empatii, współczucia i troskliwości wobec pacjenta. Wspaniały człowiek, lekarz który w pełni korzysta ze swojej wiedzy medycznej oraz nie szczędzi środków i sił aby pacjent był właściwie leczony zgodnie z motto " LECZYMY Z TROSKĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, BO ŻYCIE I ZDROWIE PACJENTA JEST PRAWEM NAJWYŻSZYM" Dzięki takim osobom wraca wiara w ludzi. Dziękujemy Rodzina Helenki.

Dzięki takim osobom wraca wiara w ludzi. Dziękujemy Rodzina Helenki.

Pani dr Elwira Kowalik jako lekarz i człowiek jest dla mnie i mojej rodziny "ewenementem" w skali kraju. Kobieta o dużej wrażliwości i "wielkim" sercu,medycznych kompetencjach oraz zawodowej, fachowej wnikliwości i intuicji. Jest lekarzem szczególnie traktującym pacjentów w podeszłym wieku. Jest to zjawisko niezwykle rzadkie .Kontakt ze szpitalami od lat kilku mam dosyć częsty, dlatego też posiadam wyrobione zdanie na temat ich funkcjonowania. Zaproponowane przez Panią dr Kowalik bezinteresowne ,domowe wizyty u osoby 93-letniej, która raz po raz ociera się o śmierć i już nie wyraża zgody na hospitalizację zasługuje ...

Kobieta o dużej wrażliwości i "wielkim" sercu,medycznych kompetencjach oraz
zawodowej, fachowej wnikliwości i intuicji. Jest lekarzem szczególnie traktującym pacjentów w podeszłym wieku. Jest to zjawisko niezwykle rzadkie .Kontakt ze szpitalami od lat kilku mam dosyć częsty, dlatego też posiadam wyrobione zdanie na temat ich funkcjonowania. Zaproponowane przez Panią dr Kowalik bezinteresowne ,domowe wizyty u osoby 93-letniej, która raz po raz ociera się o śmierć i już nie wyraża zgody na hospitalizację zasługuje na najwyższe uznanie w moim odczuciu.
Kieruję apel do innych lekarzy,-bierzcie wzór i naśladujcie Panią Elwirę Kowalik . Tym sposobem zmienicie zdanie społeczeństwa o poziomie i jakości polskiej służby zdrowia.