lekarz Elwira Kowalik

Internista

Pani dr Elwira Kowalik jako lekarz i człowiek jest dla mnie i mojej rodziny "ewenementem" w skali kraju. Kobieta o dużej wrażliwości i "wielkim" sercu,medycznych kompetencjach oraz zawodowej, fachowej wnikliwości i intuicji. Jest lekarzem szczególnie traktującym pacjentów w podeszłym wieku. Jest to zjawisko niezwykle rzadkie .Kontakt ze szpitalami od lat kilku mam dosyć częsty, dlatego też posiadam wyrobione zdanie na temat ich funkcjonowania. Zaproponowane przez Panią dr Kowalik bezinteresowne ,domowe wizyty u osoby 93-letniej, która raz po raz ociera się o śmierć i już nie wyraża zgody na hospitalizację zasługuje ...

Kobieta o dużej wrażliwości i "wielkim" sercu,medycznych kompetencjach oraz
zawodowej, fachowej wnikliwości i intuicji. Jest lekarzem szczególnie traktującym pacjentów w podeszłym wieku. Jest to zjawisko niezwykle rzadkie .Kontakt ze szpitalami od lat kilku mam dosyć częsty, dlatego też posiadam wyrobione zdanie na temat ich funkcjonowania. Zaproponowane przez Panią dr Kowalik bezinteresowne ,domowe wizyty u osoby 93-letniej, która raz po raz ociera się o śmierć i już nie wyraża zgody na hospitalizację zasługuje na najwyższe uznanie w moim odczuciu.
Kieruję apel do innych lekarzy,-bierzcie wzór i naśladujcie Panią Elwirę Kowalik . Tym sposobem zmienicie zdanie społeczeństwa o poziomie i jakości polskiej służby zdrowia.