lekarz Elwira Piłat

Indywidualne podejście do Pacjenta. Duża cierpliwość i dokładność. Trafna diagnoza i świetne wskazówki dot. dalszego leczenia. Rzadka kultura osobista, spokój i empatia.

Bardzo dokładna, kompetentna Pani Doktor, rewelacyjne podejście do dzieci, spokojnie zbada, wytłumaczy, poświęca dużo czasu na badania. Serdecznie polecam !

Bardzo kompetentna i rzeczowa pani doktor. Widac, ze lubi swoja prace, a to w tym zawodzie bardzo wazne. Polecam.

jestem bardzo zadowolony, wytlumaczy kazde obawy, jest bardzo uprzejma, naprawde zadko kiedy zdarza sie taki lekarz

bardzo kompetenta pani doktor,pacjent wychodzi z gabinetu po komleksowym przebadaniu