lek. dent. Elwira Sadlik-Zając

Jako dentyste nie oceniam.Jako Implantologa radzę omijać chyba ze sie jest synem Ibisza.. Pani ma swoja wizje odbudowy uzębienia zupełnie ignorując potrzebę z jaką sie przychodzi, ot " to nie bedzie działać" chciałem 2 moze 3 implanty Pani całkowicie skupiona na "jej" chęci odbudowy. Obecne korony proponuje ( choć to nawet nie było proponowanie) wywalić i zrobić nowe w implantach się rozpędziła o 7 za dużo. Uprzejmie poprosiłem o dwie wersje tego co ona proponuje oraz tego co ja chcialem zrobić, usłyszałem jedynie jej plan leczenia. Ogólnie eł oł bułke przez bibułkę.
Przedstawiono Planowany koszt leczenia ponad 100 tys pln. ewidentnie Pani się pomyliły zarobki zwyklego zjadacza chleba z jej wlasnymi bo nawet nie proponowała kredytu na to, ot toż wszyscy tak zarabiają jak ona..
Rozumiem że to Audi Q7 musi dużo palić, te Ejplowe Monitory to tez koszty ale sugeruje przenieść swój Biznes sfinansowany ze Środków UE w okolice Warszawy. Przy odrobinie szczęścia może jakiemuś Politykowi wymieni uzębienie oni się z pieniędzmi nie liczą.

Bardzo dobry i dokładny lekarz. Leczenie pod mikroskopem perfekcja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pani doktor ELWIRA usunęła pd mikroskopem złamane narzędzie, gzie inni lekarze nie wiedzieli jak się do teko zabrać, a co dopiero usunąć. Dokładność, cierpliwość, doświadczenie i ogromna wiedza. Leczenie bez bólu. Polecam wszystkim którzy boją się dentystów. W tym gabinecie leczą bezboleśnie. Z PODZIĘKOWANIE WDZIĘCZNY PACJENT .

Dokładność, cierpliwość, doświadczenie i ogromna wiedza.
Leczenie bez bólu. Polecam wszystkim którzy boją się dentystów.
W tym gabinecie leczą bezboleśnie.
Z PODZIĘKOWANIE WDZIĘCZNY PACJENT .

bardzo dobry lekarz, dokładność , precyzja , najnowsze, najlepsze materiały, profesjonalizm w 100 % polacany w zamościu