lekarz Elwira Teodorowicz

Laryngolog

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 4 w Bytomiu. Z 25-letnią praktyką, ma duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób nosa i zatok, uszu, gardła i krtani, schorzeń onkologicznych w zakresie głowy i szyi, niedosłuchów, szumów usznych, zawrotów głowy i zespołu obturacyjnych bezdechów sennych u tzw. chrapaczy. Wykonuje operacje: przegrody nosa, polipów nosa, zatok, migdałków podniebiennych, zmian na skórze tw...

Fachowe podejście, trafna diagnoza, zalecono minimum leków, antybiotyk tylko w razie konieczności, tłumaczy dokładnie co się dzieje i jak dany lek działa na organizm.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tej pani doktor. Wielu lekarzy próbowało mi wcześniej pomóc, ale nikt nie umiał znaleźć przyczyny mojej choroby. Dzięki tej pani znowu cieszę się zdrowiem.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bytom"?

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole
Gabinet lekarski
ul. Jana Sobieskiego 84
Częstochowa
Przychodnia numer 13
ul. Piłsudskiego 84
Bytom
gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
ulica Chrobrego 10/1
Sądowa 3 (Sante)