Elwira Zator

Endokrynolog

2,2
1,8
1,8

Byłam na dwóch wizytach, a ani razu nie miałam wykonanego usg tarczycy… Zamiast tego miałam aż 3 pobrania krwi które były zlecane jedno po drugim, bez wyjaśnienia przyczyny. Niektóre badania pani powtarzała, co było zupełnie niepotrzebne i potwierdziły to pielęgniarki. Dodatkowo, kiedy powiedziałam pani doktor, ze te badania mam już zrobione, zaczęła dosłownie podnosić na mnie głos, pytając czy ja je pokazywałam, czemu ich nie pokazywałam (wspomniałam o nich, ale mnie zignorowała). Czułam się BARDZO niekomfortowo, profesjonalność wręcz na minusie, tak jakby pani Zator nie była lekarzem, lecz osobą bez wiedzy medycznej… Zamiast zapytać normalnie o wagę, o to czy są jakieś jej wachania, czy może nagły przyrost, popatrzyła na mnie i stwierdziła ze jestem nawet szczupła wiec raczej nie mam problemów z tarczycą. MASAKRA.

Pani doktor nie wytłumaczyła na czym polega moja choroba .... Na zadawane pytanie nie otrzymywałam odpowiedzi . W internecie znalazłam więcej odpowiedzi o mojej chorobie niż otrzymałam od Pani doktor . Nie polecam

Nie polecam

Panu nie na bieżąco w tematach medycznych, Próbowała mnie zachęcić do zażywania tłuszczów które dawno uznane są już za szkodliwe slabo zorientowana jeśli chodzi o nazwy lekarstw.

Nigdy nie bylam u tak nieprofesjonalnego endokrynologa. Pani doktor nie ma pojęcia o swojej specjalizacji, gubi się i zadaje pytania pacjentowi, gdzie dane kwestie powinny być jej znane i oczywiste. Jak endokrynolog może nie wiedzieć, że po operacji bariatrycznej nie można wykonywać krzywej cukrowej i jeszcze pyta dlaczego... W dodatku jest opryskliwa i wyniosła. Odradzam.

Mam bardzo dobrą opinię o Pani doktor,bardzo dokładnie bada pacjenta,wykonuje badanie usg,zleca wyniki i recepty, zalecenia są bardzo trafne, Polecam gorąco.Katarzyna Zd.

Polecam gorąco.Katarzyna Zd.

Odradzam kontaktu zdecydowanie. Nieuprzejma, opryskliwa wręcz arogancka. Zero kontaktu. Masakra jeszcze nigdy mnie to nie spotkało :(

U Dr.Elwiry Zator leczyłam się kilka lat w Przychodni Endokrynologicznej we Wrocławiu przy u.Borowkiej i mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu i od strony profesjonalnej i czysto ludzkiej.Dowiedzałam się ostatnio,że nie pracuje juz w Klinice przy ul.Borowskiej i jestem tym mocno zmartwiona.Serdecznie dziękuje Pani dr.za dotychczsową opiekę.Katarzyna W.

Nieuprzejma, bardzo niemiła osoba. Pacjenta traktuje jak intruza i zło konieczne. Jakiekolwiek pytania o chorobę, czy sposób leczenia powodują wyraźne niezadowolenie, wręcz wyraźne zdenerwowanie. Na początku myślałam, że ma po prostu zły dzień. Następne wizyty jednakże przebiegały tak samo. Zdecydowanie odradzam korzystania z jej usług.

Najgorszy lekarz u jakiego byłem, bardzo niemiła osoba

Najgorszy lekarz u jakiego byłem, bardzo niemiła osoba

w moim przekonaniu odradzam kontaktu z tym lekarzem.

w moim przekonaniu odradzam kontaktu z tym lekarzem.