lekarz Elżbieta Anna Zielińska

Nie polecam usług dr Zielińskiej,idzie na ilość a nie na jakość,z tak wyposażonym gabinetem żeby nie rozpoznać zaćmy -wstyd,tym bardziej że była proszona o zwrócenie na to uwagi,jedyne co kogę powiedzieć to ,to że jest uprzejma ale wiedza za tym nie idzie w parze,inny lekarz od razu stwierdził że to zaćma i zdziwiony że taka specjalistka w tej dziedzinie tego nie widziała.Szkoda czasu i pieniędzy

Zdecydowanie Polecam! Pani Zielińska od początku do końca spotkania wykazała się pełnym profesjonalizmem, każdą informację dotyczącą mojego problemu tłumaczyła i dopytywała o wszelkie szczegóły. Sprzęt jak i obsługa profesjonalna. Pani Zielińska jest nie do porównania z innymi Ostrołęckimi lekarzami, a tym bardziej z Panem G... który doprowadził moje oczy do stanu krytycznego.

Bardzo miła i fajna lekarka. Pomogła mi kiedy inni okuliści w Ostrołęce nawet nie odbierali telefonów ona zechciała przyjechać do przychodni i wyjąc mi obce ciało z oka w weekend. Serdecznie wszystkim polecam, uważam, że lepszego okulisty w naszym mieście nie po prostu nie ma.

Wspaniały specjalista i lekarz, bardzo miła rzeczowa i naprawdę bardzo mi pomogła. Niesamowite wyposażenie gabinetu. Serdecznie polecam. PS. Chyba najlepszy okulista w regionie a na pewno w Ostrołęce.

bardzo miła uprzejma i dokładna pani doktor chodziłam z 4 dzieci do wielu specjalistów ale pani doktor okazała się być najlepsza w swoim zawodzie

Przyszłam na wizytę z dzieckiem bardzo bojaźliwym. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do małych dzieci, bardzo dokładnie bada. Jest miła i kompetentna.