lekarz Elżbieta Arczyńska

Lekarz rodzinny

1,2

Nerwowa atmosfera w trakcie wizyty. Ma w poważaniu pomoc drugiemu człowiekowi, robi to tylko po to by "robić". Dziwie dlaczego taka osoba jest lekarzem i dlaczego tacy lekarze istnieją. Pani A. jest chamską, niekompetentną, niemiłą osobą. Dostać badania graniczy z cudem czy też zwolnienie z wfu. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Bardzo nieuprzejma Pani doktor, wypisuje lekarstwa dla dzieci które w ogóle nie pomagają. Nie słucha pacjenta, wprowadza nerwowa atmosferę. Nie polecam

Doktor Elżbieta Arczyńska odmówiła mi pomocy lekarskiej!!! Nagle zaczęła mi drętwieć noga więc udałem się do NZOZ Szemud, do doktor Arczyńskiej. Podczas wizyty była niemiła, krzyczała, nie dawała dojść do słowa. Coś jej się nie spodobało i wyprosiła mnie z gabinetu! Nie polecam i zgłaszam do odpowiednich organów!!!

Lekarz beznadziejny... Zero zaangażowania. Brak jakiegokolwiek zrozumienia pacjęta. Byłem z 9 letnim synem na ośrodku zdrowia w Szemudzie. Nagła sprawa. Syn dzień wcześniej był u dentysty i dostał znieczulenie. Po wizycie pogryzł sobie wargę która poźniej strasznie spuchła i była poraniona. Na ośrodku zdrowia lekarze mieli już komplet pacjętów ale miła pielęgniarka doradziła mi żeby poprosić Arczyńską o przyjęcie. Weszliśmy do niej z synem a ona wielce obrażona nie zamierzała go przyjąć. Twierdziła że to powikłanie po zabiegu! I trzeba jechać do dentysty.... Jakie powikłanie? Przecież dentysta go nie pogryzł... co za różnica czy dziecko pogryzło się pod znieczuleniem czy bez? Dodam że w gabinecie i poczekalni oczywiście nie było ani jednego oczekującego pacjęta. Po prostu nie chciało jej się! Wystarczyło spojrzeć (dziecko z wargą na wierzchu stało przed nią) i powiedzieć czy jest jakieś zakażenie i czym przemywać... Robota na 30 sekund gdzie na rozmowie ze mną straciła dobre 2 minuty. Żeby odmówić pomocy dziecku to trzeba mieć charakter... NIE POLECAM NIKOMU tej pożal się Boże lekarki... Takiej u nas nie potrzebujemy!

Bardzo wredna hamska baba nadaje się do tarcia chrzanu . Zwykłego skierowania na krew niemorzna się poprosić olewa ludzi wogule niesłucha pacjenta!!!! Niemal pojęcia poco ją trzymają w tym szemudzie?

Mojemu dziecku przepisała lek pomimo że w karcie jest zaznaczone że po podaniu tego leku występuje uczulenie .Pacjentów traktuje jak zło konieczne i niestety nie jest to tylko moja opinia .Pacjenci chodzą do niej tylko dlatego że do innych nie ma wolnych miejsc.

W 100% zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Pani Arczyńska jest niekompetenta i na dodatek chamska.

Kobieta jest po prostu okropna...znudzona życiem zapisuje leki dla małych dzieci na chybił trafił...nie polecam tej pani nikomu

Nie polecam tej Pani "doktor". Pani doktor zapisała mi rutinoscorbin bo jej diagnoza to przeziębienie, 2 dni później miałam zapalenie oskrzeli, wysoką temperaturę ponad 39. Lekarz nie sympatyczny, ignoruje objawy podane przez pacjenta. Leczę się u wielu specjalistów szukając przyczyny mojego złego stanu zdrowia, a dr stwierdza drwiąc że to coś musi znaczyć. I to dobrze, że robię badania (nawet te 100% płatne) ale mam to robić na własny koszt. Bezczelna zarozumiała Pani doktor. Odradzam wszystkim zdrowym na umyśle.

Ta lekarka nie powinna praktykować! Jest niesympatyczną znużoną życiem babą, która ma gdzieś zdrowie pacjenta, leki wypisuje na chybił trafił, nie słucha informacji o dodatkowych objawach, dzięki czemu oczywiście stawia diagnozę z księżyca. Nie polecam, chyba, że masz myśli samobójcze i szukasz "pomocy"! Pomimo usilnych prób nie dostałam skierowania na żadne badania, chociaż już 2 tydzień chodzę z potwornym bólem!