dr Elżbieta Baranowska

2,7
2,7

Mam bardzo złe zdanie o pani "doktor". Mojego 14 miesięcznego syna leczyła przez dwa miesiące antybiotykami i nic nie dającymi syropkami zawsze tej samej firmy( podejrzewam iż firma farmaceutyczna funduje jej z tego tytułu jakieś atrakcje ). Przez dwa miesiące chodziliśmy do niej niemal tydzień w tydzień, z powodu nawracającego kataru kaszlu... Uparcie przez cały ten czas twierdziła, że dziecko jest osłuchowo czyste, i po kilku dniach spędzonych w domu, wysyłała go do żłobka. Nie muszę mówić że po dwóch dniach w złobku od nowa było to samo. Prosiłam panią "doktor" o zrobienie prześwietlenia płuc, sugerowałam jej grzecznie że może czegoś po prostu nie słyszy, bo przecież nikt nie jest nieomylny, odmówiła mi tłumacząc że to tak jakby wysłała zdrowe dziecko. Skąd ta pewnośc gdy się czegoś nie widzi, niewiem ! Ostatecznie po dwóch miesiącach "leczenia" dziecko z wysoką gorączką po drgawkach wylądowało w szpitalu gdzie stwierdzono zapalenie płuc !! Jesteśmy ludźmi, możemy się mylić, ale nie rozumiem jak można tak nie szanować siebie nawzajem, jak można doprowadzić do takiego stanu i tak zapaskudzić małe dziecko. Wystrzegajcie się państwo pani "doktor" Baranowskiej.

PANI DOKTOR, KTORA ODWALA PANSZCZYZNE. ZLEKCEWAZYLA PROBLEM U MOJEGO DZIECKA, PRZEZ CO NARAZILA JE NA BOLESNA REHABILITACJE. ODRADZAM.

Polecam. Konkretny i rzeczowy lekarz. Stawia trafne diagnozy.

Polecam. Konkretny i rzeczowy lekarz. Stawia trafne diagnozy.