lekarz Elżbieta Barejka

Lekarz rodzinny

Pani Doktor bardzo miłą i kontaktowa. Od lat jest moim Lekarzem Rodzinnym i mimo, że zmieniłam adres zamieszkania, w razie potrzeby korzystam z porad Pani Doktor. Zanim przypisze lek, przeprowadzi badanie i rozmowę. Przypisane mi leki zawsze są skuteczne. Bardzo dziękuję za fachową opiekę. Pozdrawiam serdecznie

Pani doktor bardzo konkretna, a przy tym sympatyczna. Tłumaczy wszystko dokładnie. Nasza ulubiona lekarka. Pozdrawiam gorąco!

Duży plus za przyjęcie nas w nagłej potrzebie, jednak diagnoza Pani doktor nie była trafna, pobieżnie zbadana buzia, niepotrzebny antybiotyk, zbagatelizowane inne objawy, o których mówiłam, a które świadczyły o innej chorobie. Synek mógł mieć prawidlowe leczenie już parę dni wcześniej.

Pani nie słucha co mówi do niej pacjent, nie bierze pod uwagę ewentualnych przeciwwskazań. Przy drugiej wizycie wypisała mi lek, który miał taki sam skład co ten, który mi szkodził, o czym została pani lekarka poinformowana... Nie bada pacjenta wnikliwie, podczas badania nie zadaje żadnych pytań. Wizyta max 2-3 minuty. Nie polecam nikomu.

Nie polecam, nie nadaje się na lekarza. Bardzo nie miła, nigdy nie zbada a wręcz jest odpychająca aż przykro tak mówić.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, zasadnicza, a przy tym bardzo uśmiechnięta i sympatyczna!Pozdrawiam!

Pani doktor jest bardzo niemiła i opryskliwa. Nie polecam jej jako lekarza rodzinnego.

Przykre, ze lekarzowi rodzinnemu wystawiam raczej lipna opinie, ale coz... jak sie poswieca na spotkania prywatne wiecej czasu w gabinecie niz na pacjenta to nie ma co liczyc na pochwaly Badanie to paranoja... max wizyta w gabinecie 3 min... czy to naprawde wystarczajacy czas? Zmienie lekarza rodzinnego...

Zmienie lekarza rodzinnego...