lekarz Elżbieta Barejka

2,2
2,4
2,4
2,6

Pani nie słucha co mówi do niej pacjent, nie bierze pod uwagę ewentualnych przeciwwskazań. Przy drugiej wizycie wypisała mi lek, który miał taki sam skład co ten, który mi szkodził, o czym została pani lekarka poinformowana... Nie bada pacjenta wnikliwie, podczas badania nie zadaje żadnych pytań. Wizyta max 2-3 minuty. Nie polecam nikomu.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, zasadnicza, a przy tym bardzo uśmiechnięta i sympatyczna!Pozdrawiam!

Nie polecam, nie nadaje się na lekarza. Bardzo nie miła, nigdy nie zbada a wręcz jest odpychająca aż przykro tak mówić.

Przykre, ze lekarzowi rodzinnemu wystawiam raczej lipna opinie, ale coz... jak sie poswieca na spotkania prywatne wiecej czasu w gabinecie niz na pacjenta to nie ma co liczyc na pochwaly Badanie to paranoja... max wizyta w gabinecie 3 min... czy to naprawde wystarczajacy czas? Zmienie lekarza rodzinnego...

Zmienie lekarza rodzinnego...

Pani doktor jest bardzo niemiła i opryskliwa. Nie polecam jej jako lekarza rodzinnego.